Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szüleim mindig kérdezik "na,...

Szüleim mindig kérdezik "na, barátnő, barátnő", én meg csak zavarba jövök ök meg csak röhögnek, ez így normális? (lent)

Figyelt kérdés

volt már barátnőm(egy) de eszem ágába sem volt elmondani nekik ,és a szüleim még mindig azt gondolják hogy nem volt még egy sem(belül érzem hogy ennyire nem vagyok balf*sz:D)


az az érzésem hogy ők akaratlanul erre neveltek ,mindig ezt csinálják mikor a "csajokról beszélünk" ,csak elröhögik az egészet de úgy hogy igazán kellemetlen legyen:S


nem vagyok egy csajozós típus de jól éreztem magam mikor a barátnőmmel voltam ,kicsit gyerekes voltam még akkor de most már más a helyzet


és van egy bátyám 18/f és totálisan szánalmasan viselkedik mikor a csajokról beszélünk(egymás közt ez nem téma vele ,tutira nem volt még egy csaja sem, a maszturbálás kérdését is felvetem nála...)


nos ő a példaképem:S ááááááhhh(mindig azt mondják hogy a nagyobbakra fel kell nézni, rá nekem tilos lenne)


így nem lehet leélni egy életet:@

16F


2010. aug. 9. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne is figyelj rájuk
2010. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ez ilyen szülői para lehet: vajon olyan értelemben is rendben van-e a gyerekük.

Vicceld el, pl. óhhh, persze, több is, vagy egyszerűen engedd el a füled mellett.

2010. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Tudod mit kell iylenkor csinálni.

Mondani, lassan bevezetni, hogy másik nemhez vonzódsz, a műkörmös szakra akarsz menni a sulidba, és le akarod cserélni a ruháid, mert ezek túlságosan durvák.

Ne félj...ezek után nem lesz kedvük viccelődni, főleg mikor megtudják, hogy kamuzol.:)

2010. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"így nem lehet leélni egy életet" azért sztem adj hálát az égnek h ennyi a gondod.

és ha nem tartod magad balfäsznak, akkor meg nincs probléma sztem... szüleiddel meg ne törődj...

2010. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15:32 77%-os xDxD Ez nagyon jó! :D:D:D
2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban gyakran jártunk esküvőkre. Aztán az ilyen öregasszony rokonok mindig odajöttek hozzám és mutogattak rám kaján vigyorral:

"Te leszel a következő"

Akkor szoktak le erről, amikor én is ugyanezt csináltam velük... a temetéseken.

2010. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

utolsó:))

ez milyen már:ĐĐ

2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
15:47 xDxDxD:D:D:D
2010. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a szülőknek is elég nehéz ez. Ők is csak emberek. Szeretnének segíteni, de nem tudják, hogyan fogjanak hozzá. Meg szeretnék azt is, ha a bizalmadba férkőzhetnének, de úgy látom, ez sem fog menni. Sajnos, már most a szülők is a bölcsiben felnőtt nemzedékből kerülnek ki, a sok rohanás, kapkodsás, és a kevés együtt töltött idő hozza azt, hogy a szülők nagyon távolvannak a gyerekektől. Ha pici korban nem alakul ki a bizalom, akkor később még annyira sem fog.

Mit tehetsz? Beletörődsz, igen, lehet így is élni, de cudar. Minden szív megkeményszik.

Másik: Te próbálsz nyitni. Nyitnikék. Talán Neked jobban sikerül. Keress tiniknek való családi sztori könyveket, abban figyelj ki párbeszéd mintákat,próbáld alkalmazni otthon. Vegyél valami kis ajándékot, amiről lehessen beszélgetni, és közben valahogy terelgesd a szót. Vagy kérd meg sakkozzanak veled. Közben lehet beszélgetni. Vagy segíts mosogatásnál, bárminél, közben lehet beszélgetni. Igyekezz te megadni az alaphangot. Legyél türelmes. Ne add fel. Habár több sikertelen próbálkozás is lesz, végül sikerülni fog. Itt egy kis romantika. Kisbaba kortól serdülő és felnőttkorig. Biztos fog tetszeni. Elbeszélheted, mit olvastál, megkérdezed, mi a véleményük... Régimódi? Vagy inkább idealisztikus? Így lenne jó? Vagy "jaj dehogy?" Sokszor az a baj, hogy nem tudják, hogy kellene hozzáfogni egy beszélgetéshez. Meg nem tudják, milyen szavakat használhatnának. [link]

2010. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"sokszor nem tudják hogy kell hozzáfogni egy beszélgetéshez" ez szerintem is teljesen így van, érdeklődnének, de nem mernek, zavarukban ők is csak nevetgélnek...

Szerintem ha felteszik a kérdést rögtön kezdj el rá mondani valamit, h esélyük se legyen röhögni, mert az tudom, milyen gáz, és simán elmondhatod, hogy egy már volt, vagy elég azt is odamondanod, hogy "Rajta vagyok az ügyön"

2010. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!