Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa betegség, vagy valami...

Furcsa betegség, vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször fordul elő az, hogy gépezés közben rosszul leszek, többnyire, ha számítógépes játékokat játszom. Fájni kezd a fejem és hányhatnékom támad, de olyan erősen, hogy ha nem kelek fel azonnal a gép elöl ott helyben elhányom magam. Tegnap is csak Portaloztam, nem is durva játék és egyszer rámtört ez a rosszullét... Valami pánikbetegségem van, vagy mi? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. júl. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozgáshiáy,beszűkült látásmód.Gépet kikapcs,nyomás a szabadba mozogni és elmúlik mindez.Ha ezek után se múlik el akkor orvoshoz menj,lehet vérnyomás probléma.
2011. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszűkült látásmód? Ezt hogyan értsem? Mire beszűkült?
2011. júl. 4. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne mindig a számítógép előtt ülnöd. Persze, hogy már hányingered lesz tőle, ha mindig vackokkal játszol.Inkább menj ki a szabadba. Hidd el, ott is lehet egy csomó érdekes és szórakoztató dolgot csinálni;).

Találj ki valamit hobbit, vagy kezdj el sportolni akármi csak hanyagold a számítógépet egy időre.

2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem egyfolytában ülök a gép előtt... Rengeteget rajzolok, olvasok és írok is. Emellett görkorizom és gördeszkázom, csak rettentő kevés az időm, mivel földművelő családba születtem.
2011. júl. 5. 14:41
 5/7 Biasa válasza:
100%
Lehet, hogy szemproblémád van. Az okozhat fejfájást, szédülést és hányingert.Nézesd meg magad a szemészeten, lehet, hogy emiatt érzed magad rosszul.
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem a portal az jó játék csak így tovább :D
2011. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék majd szemészhez elmenni.. Uccsó: A portal sztem is naaagyon jó :D
2011. júl. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!