Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gyakorikerdesek.hu megváltoz...

A gyakorikerdesek.hu megváltoztatja az embert?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már nem jártam ezen az oldalon és szerintem kevésbé vagyok nyugtalanabb, vagyis most már mintha tisztábban látnék mindent, szóval nem foglalkoznék minden kis aprósággal, pl.: hogy néz ki ez meg az, divatos -e, hogyan változhatnék meg stb., ezek már nem érdekelnek.

Meg egyébként is, annyi ember problémáiról olvastam itt, hogy lehúzott, rosszul éreztem magam.

Meg egyébként is, miért van az időjárás jelentésben virtuális reklám?


2011. júl. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

He?

Engem nem változtatott meg, mivel nem vagyok valami empatikus (nem tehetek róla). Persze arra lehet szar hatással, aki át tudja érezni mások problémáit.

2011. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hümi ***** válasza:
100%
testestül-lelkestül ;)
2011. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
igen...úgy lehúzza mint a sz.rt
2011. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem pl.lehúz mind' állat,de én már 1 ideje(kb 1éve) járok ide minden nap...de néha viszont megnyugtat..vagy nem is tudom. viszont régen,vagyon hülyén írtam.(w a v helyett,y az i helyett stb,és mivel itt eléggé megszóltak ezmiatt,leszoktam róla,úgyhogy mst már többnyire normálisan írok.):)

14L

2011. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:37, akkor rád kb. még jó hatással is volt.:D

Amúgy hogy értitek, hogy "lehúzza" az embert?

2011. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:55 vagyok

Hát úgy, hogy látom, hogy ahelyett, hogy mindenféle hasznos dolgot csinálnék, inkább feljövök gyakorira, hogy mások problémáját olvasgassam, mintha attól kevésbé lenne sz.r a sajátom...

Másrészt pedig rossz látni, hogy ennyi boldogtalan ember van:S

2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mínusz "hogy látom":)
2011. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!