Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha itallal tök jól tudom...

Ha itallal tök jól tudom beszélgetni akkor ital nélkül miért nem? Lehetne ezt valahogy fejleszteni?

Figyelt kérdés

az olyan emberekkel is elvagyok olyankor akikhez amúgy nem sok szavam lenne.még jó arcoknak is tartom őket olyankor


olyan rossz hogy amikor meg "nyugodt" állapotba vagyok akkor pedig elég rosszul érzem magam.alig tudok nyitni az emberek felé mert túl sok olyanba botlok akiknek "más a humorérzékuk"

17F


2011. júl. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy pohár ital mellett sokkal jobban ellazulsz, feloldódsz. Meg valamiféle "biztonságérzetet" is ad, hogy a közeledben van és tudod babrálni, kortyolgatni.


17L

2011. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah. de ha nincs a közelemben .akkor nem tudok barátokat szerezni.áá.nem jó ez így
2011. júl. 5. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
velem is így van áááh kiköpött te vagyok xDD pia nélkül meg le se sz.rnám a legtöbbet xd
2011. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah ez a humorérzékes cucc engem is idegel van 4-5 barátom, aztán akit nem ismerek elkezdeném mondani neki a dumát azt fapofa -.- pedig aki kedvel mindenki veszi az adást simán
2011. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:). jah

de én inkább a fordítottja vagyok neked 3. én inkább sokszor nem találom viccesnek a poénjaikat. bezzeg mikor ittas vagyok.ááááá akkor marha jó minden.

most is deélvezném. olyan jó lenne ha ital nélkül is menne

2011. júl. 5. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
jaja, meg akkor jobban oda tudok figyelni arra mit mondanak nekem xd
2011. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

gátlások feloldódnak, feszültség is oldódik.

meg amúgy emiatt is az agytevékenységet is serkenti az alkohol, több mondanivalója lesz az embernek, az asszociációs készség is jobb, több minden eszébe jut az embernek.

2011. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy próbáld fejleszteni, hogy akivel már beszélgettél itallal, ugyanazzal próbáld meg utána ital nélkül is. Könnyebben fog menni ilyen emberrel, mintha egyből ital nélkül próbálnál vele beszélgetni. Ha már beszélgettetek egy jót, az már pozitív élmény, bátoríthat, hogy józanul is megpróbálj beszélgetni vele.
2011. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!