Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok élni. Mit tegyek?

Utálok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néha nekem is xar kedvem van, olyan értelmetlennek érzem az életet. Máskor meg elmúlik. De voltak nagyon rossz időszakaim. Hidd el elmúlik, az élet ilyen. Bár bővebben is írhatnál.
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az életet nem szabad utálni mert ha igen akkor az csak magadnak okozol szenvedést. Úgy kell élni hogy minden percét szeresd , ha ez nem megy akkor úgy kell hogy téged szeressenek : D
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
engem hogy szeressenek?:/
2011. júl. 9. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Olvassál humoros történeteket és meséket, és hallgass jó zenéket! Egész biztos, hogy megjön az életkedved!
2011. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mondd már el konkrétan légyszi hogy miért is utálsz te élni?
2011. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
JAh, merülj el a magad világában, ha más nem tud jobb kedvre deríteni. Persze ha lehetőséged van, azért nyiss a külvilág felé, de úgy értem, hogy valami csak van, ami érdekel.
2011. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mostanában tiszta depi vagyok LOL. Alig eszem alig alszom de sokat szomorkodom. Fogalmam sincs mi ez biztos vmi nyári depi :P

Szerintem gondolkozz el kicsit. Mi az amit szívesen csinálnál pár év múlva, hol szeretnél tartani. És ha kitaláltad kezdj el azért dolgozni. Ma meg menj el vodka narancsozni, holnap pedig kirándulj egyet aztán strandolj :P

2011. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért utálok élni mert nincsenek barátaim, magányos vagyok:(
2011. júl. 9. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha más nincs, még mindig felcsaphatsz Odin hívének, hogy hősi halált halj, és a halhatatlan lelked Einherjar-á válva várjon a Ragnarökre, amikor az Áz istenek megütköznek a démonokkal. Bár, (javíts ki, ha tévedek) te inkább egy nyafizós lány vagy, aki csak nem találja a helyét a világban.

17/F

2011. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem fiú :P és egyáltalán nem nyafizás ha szomorú amiatt mert magányos. ebben nem igazán tudok segíteni mert én is az vagyok, azt a kevés ismerősömet netről ismerem.
2011. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!