Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fáj a szívem, ha valaki...

Miért fáj a szívem, ha valaki azt írja, hogy "utálok élni" és miért fut mindig át ilyenkor rajtam, hogy bárcsak segíthetnék?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneken csak röhögni tudok.
2011. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Képes vagy átérezni mások fájdalmát.


Gondolom, ha "a legjobban gyűlölt ellenséged" írná/mondaná, akkor nem futna át rajtad, hogy segítenél. Ha egy barát/barátnő vagy egy kedves ember a neten (mondjuk blogon, stb.) írja, akkor más meglátásba helyezed a dolgokat.


Szerintem ez normális. Aki ezekre nem reagál vagy immúnis az általában érzéketlen ember. (az ÁLTALÁBAN szó kétszer aláhúzva)

2011. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca. ***** válasza:
mert még vagy olyan naív hogy elhidd, ezek valódi fájdalmak és nem csak serdülő gyemekek hisztijei. ez a kor tényleg nehéz, és rögös út, de könyörgöm.... ez az "engem senki nem szeret" duma azt takarja, hoyg anyuci nem engedte el este piálni a haveokkal, mert olyan rossz anyuka, és nem szereti nem akar neki jót... legtöbbször.
2011. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mentifantezsvér ***** válasza:
Mert könnyen együtt érzel másokkal. én is pont ilyen vagyok..ha valaki szomorú vagy ilyenek mindíg úgygondolom bárcsak segíthetnék vagy legalább megölelgethetném hogy jobban érezze magát :)
2011. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!