Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom, hogy mindig késön...

Utálom, hogy mindig késön jövök rá, mit is akarok igazán... és akkor már vagy nem lehet semmit se tenni,h helyre hozzam amit elcsesztem. Csak én vagyok ilyen hülye? Mit lehet csinálni, hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy csak ugy, ha jól megalázom magam... ami nem vmi szuper érzés
2009. márc. 30. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, pontosan mi is a gond? Ez a kérdéskiírás is egész jól ment eddig, megbánások nélkül. :)

Egyébként a múlton úgysem lehet változtatni, és egy ember sem tökéletes, ahogy a döntéseik sem

2009. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én mindig azzal vígasztalom magam, hogy saját maga hibájából tanul az ember...bár másokéból jobb lenne, de sajna ez az élet.
2009. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pl pasiknál... most is késön jöttem rá h szeretem a barátom,de ő szakított velem,mert belefáradt h én nem mutatok ki semmit... most meg hiába mondom h rájöttem szeretem,már tul késő...

vagy kimondok szavakat,amiket már akkor megbánok mikor kimondok,de nem teszek azért h kiengeszteljem azt akit megbántottam... csak utólag jövök rá h nem kellett volna ezt mondanom,mert nem tudom kiengesztelni azt akit megbántottam. mert nem utólag kellett volna rájönnöm h mégse kellett volna

2009. márc. 30. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok, most szívok amiatt a sok rossz döntés miatt, amit a múltban elkövettem.

És pár év múlva azért fogok szenvedni, amiket most elkövetek...

Sz-tem az ember nem tud ezen változtatni, mert hiába gondolod át, kérd ki mások tanácsát, valahogy dönteni kell.

A jó döntéshez tartozó információk meg csak később, a döntés meghozatal után derülnek ki.

Igazságtalan ez a folyamat, de sz-tem nincs mit tenni.

Aki tud okosabbat mondani, hajrá.

2009. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez így akkor se jó,mert most meg szenvedek :(
2009. márc. 30. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most meg szenvedsz, de nem lehet tudni, hogy esetleg éppen így fogsz valaki mással megismerkedni. És ez igaz bármire az életeddel kapcsolatban.
2009. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

en is megbanom donteseim,nagyon makacs vagyok pedig sokszor figyelmeztettek..es mire rajovok mar keso..sajnos

sokoszor megigertem,hogy tobbet nem lesz igy de hiaba

tudom,hogy milyen rossz..

2009. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
ne félj,én is pont ugyan ilyen vagyok,nem csak te :) nálam is a csajom azért "utált meg" mert nem mutattam ki semmit,pedig most visszagondolva rá milyen jó lenne...
2009. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon elszúrtam... :(
2009. márc. 30. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Segít valamit a dolgon, hogy ha az ilyen mondások, cselekvések előtt egy kicsit elgondolkodsz! Vajon jó lesz az, amire most készülök? Mi lehet a következmánye?
2009. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!