Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy nem volt...

Hogy lehet az, hogy nem volt már olyan rémálmom vagy 10 éve, amitől megijedtem volna?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán hangzik, de ha néha van olyan álmom, hogy pl. kergetnek a zombik, ha utolérnek akkor széttépnek, de én ettől meg se ijedek hanem rohanok tovább mintha csak egy játék lenne.. Meg sok ilyesmi álmom van, fölébredek és akkor mondom hogy ez Fú de jó volt! Azt hiszem utoljára 5 éves korom körül ijedhettem meg rémálomtól. :D
2011. júl. 10. 23:41
 1/2 józsibarát ***** válasza:
94%
Rájöttél, hogy az élet egy idióta számítógépes játék. Uncsi a játékmenet, meg elég bárgyúak az achievementek, és a legtöbb esetben kidolgozatlan az utolsó pálya vége, de a grafikája nagyon el van találva.
2011. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vree ***** válasza:

^ja és full PvP :D


(Mondjuk a mentést az nagyon hiányzik, de hátha lesz majd még patch)

2011. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!