Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a napló (bővebben lent)?

Milyen a napló (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokat lehet beleírni azon kívül, hogy mi történt velünk aznap? Venni kell naplókönyvet vagy lehet egy füzetkébe is írni? Jó, ha rajzolok bele?

Esetleg a szerelmünk nevét is írjuk bele?


2011. júl. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én naplómba gondolatok, gondolatmenetek, tények és hallomások vannak. Hogy mi célból? A gondolatmenetet folytatni, a tényeket alátámasztani/megcáfolni, a hallomásokon elgondolkodni és belőlük gondolatmenetet szoktam indítani álmatlan éjszakákon. Azt írsz bele amit akarsz, a legszemélyesebb dolog a világon.
2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amit senki nem hallgat meg azt leírhatod, vagy hogy mi érdekes történt veled aznap. nagyon jó érzés kiönteni a szívedet egy lapra:D
2011. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a naplóírás nem nekem való, de van hogy jó leírni dolgokat

én nem azt írom le, hogy mi történt velem, mert semmi, hanem az érzéseimet, vágyaimat, gondolataimat

egyébként nekem nincs kifejezetten naplóm, hanem egy A4- es sima füzet, mert néha rajzolok is, meg nekem kényelmes ez a nagy és üres lapfelület

2011. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem írok naplót,de valamikor régen elkezdtem csak később meguntam.

Szerintem rajzolhatsz bele,beleírhatod a szerelmed nevét bármit ami eszedbe jut.Amit nem akarsz másnak elmondani leírod a naplódba amint már írták előttem a gondolataidat.Mit szeretnél mit nem szeretnél a közel jövőben esetleg barátaidról és egyéb személyekről mit gondolsz.És természetesen írhatsz füzetbe is vagy esetleg olyan füzetbe aminek kemény a borítója vagy bármibe.Ma márt vannak kimondottan naplókra ugymond füzetek, vannak lakattal és lakat nélkül.Minden féle.De ez nem azt jelenti,hogy a naplót csak abba lehet írni.Vegyél elő egy egyszerű füzetet vegyél elő tollat és kezdj bele ahogy neked jól esik.Jó napló írást :)

2011. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát :)
2011. okt. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!