Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudatosan élő embernek tartod...

Tudatosan élő embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

csak őszintén, semmi kamu

én nem vagyok az (mégh)


2009. márc. 31. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát... most éppen nem tudom, szakdolgozatot írok, tanulok a vizsgáimra, négy nap alatt összesen tíz órát aludtam. Inkább vagyok halott, nem látok, nem hallok rendesen, tévképzeteim vannak, magamban beszélek stb.
2009. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem igen, tudatosan élek, cselekszek.

Próbálok előre gondolkodni, tervezni, beosztani. Nem mindig sikerül... Általában megpróbálok célokat elérni, aztán újakat felvenni. Igyekszem megismerni a környezetemet, főleg ami érdekel belőle, a lehetőségeimet, a világot.

2009. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos vegetáló lénynek érzem magam. ezért állandóan önmagam fejlesztésére koncentrálok, rég fixa ideává alakult...
2009. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben
2009. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
jah
2009. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én ugy érzem!

Mind a munkámban, a családi és párkapcsolatomban. Ugy a környezettudatosság bennem van, mint a vásárlásnál a körültekintés!

2009. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát én nem, nagyon nem. Mivel egy csicska faszláma hülye gyereknek tartom magamat. És mindig úgy érzem, h mindenki ellenem van.. mindenki rajtam röhög.. mindenen stresszelek meg egyéb kellemes kis dolgok :@


Depressziós és szociofóbis vagyok.. :S:S

2009. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szociofóbiás*
2009. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen egyértelműen, és kislány korom óta. Ha kitűztem egy célt, azt bármiáron elértem. (nem tettek a se..em alá semmit!)

24/L

2009. ápr. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Annak tartom magam, de szerintem a tudatos életvitelhez is fel kell nőni, nem jön csak úgy magától. Nekem személy szerint az a stratégiám, hogy kitűzök egy nagyobb, hosszabb távú célt és sok kisebb, rövidtávút, amolyan mérföldköveket. Ezek azt az utat szegélyezik ami a hasszútávú célok eléréséhez vezetnek. Kb. 12 éve kezdtem el így gondolkodni és eddig bejött.
2009. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!