Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon c*gány lehet az a csaj?

Vajon c*gány lehet az a csaj?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok vele. Horváth a vezetékneve és mindenki azt hiszi róla elsőre,hogy c*gány.Ami meglepő,hogy szó szerint hófehér bőre van,sötét hamvas barna haja,világoskék szeme,kis pisze orra,aranyos arca van és a viselkedése meg nem is mint egy c*gánynak.Hallottam már,hogy több c*gány bepróbálkozott nála,ő meg inkább kerülni kezdte őket.Meg kérdezték tőle tud-e c*gányul,azt mondta nem.Azt is meg tudtam,hogy ő sem szereti a romákat. A szülei szintén normálisak,dolgoznak,fehér bőrűek semmi nyom arra,hogy lenne bennük egy kis c*gány vér,pláne utálják a c*gányokat.. Ez hogy lehet akkor??:O Vagy mindenki azért hiszi róla,hogy c*gány mert manapság sok romának van Horváth vezeték neve.
2011. júl. 15. 01:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*?
2011. júl. 15. 01:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Pfff. A Horváth az pont nem cigánynév. Lakatos, Orsós, Rézműves, Kolompár. Ezek azok.

Hófehér bőr, barna haj, kék szem. Most őszintén, láttál valaha olyan cigányt, aki nem fekete hajú? Esetleg festett szőke, de az alól is ki szokott kandikálni az eredeti hajuk.

2011. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

nem hiszem, h c*gány...bár vannak szőke hajúak.

a Balogh, Sárközi még ilyen nevek, de a horváth nem roma név.

2011. júl. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lonelinessandpain ***** válasza:
Szerintem nem cigány,ha utálja őket akkor még úgy sem.
2011. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom de volt egy osztalytarsam akit Cigany Agnesnek hivtak.Kozbe olyan feher volt mint a ho. Szegenykem.
2011. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A horváth igenis ciga név,persze attól lehet hogy ő nem az.Lehet valami ük ük ük nagyapja párszázévvel ezelőtt feka ciga volt,de attól ő nem az.Pl nekem is német nevem van,de semmi közöm a németekhez.Dédnagyapámtól kérdeztem,h esetleg ismert e régebben valakit a családból,aki német,és mondta hogy nem,semmi közünk nincs hozzá.De csak nem semmitől német a nevem,lehet nekem is párszázévvel ezelőtti rokonaim tiszta németek voltak,de attól én egyáltalán nem vagyok.Rem érted mit akarok mondani. :) am meg szerintem a Lakatos a legcigányabb név.Nem sokat ismerek,de az a pár is elég barnácska,de persze nem mondják ők se maguk annak,és mi sem úgy nézünk rájuk :)
2011. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az utcsónak van igaza
2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
csak szólok, hogy pl. anyukám szülőfalujában az összes cigányna Horváth volt a neve. de na és? az nem jelenti, hogy cigány.
2011. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!