Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet formálni a saját belső...

Lehet formálni a saját belső tulajdonságainkat?

Figyelt kérdés
Meg lehet változtatni az alaptermészetünket?
2011. júl. 18. 14:49
 1/4 anonim válasza:

ha elszánt vagy, persze! :) ilyen például az agresszió. ha vkinek könnyen elborul az agya, és azonnal elkezd kiabálni másokkal, tudatosítja saját magában, h ez így nem normális, és ő nem akar többé ilyen lenni. minden egyes alkalommal megpróbálja visszafogni magát, és nem kiabálni. idővel könnyebb lesz, majd lassan ez válik nála természetessé, és nem érzi úgy, h kiabálnia kell, ha valami nem tetszik neki.

minden tulajdonságunkat meg lehet így változtatni. csak akart kérdése:)

2011. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, sőt formálódik az magától is, még ha nem is teszel semmi különöset. Csak gondolj bele: Ugyanolyan voltál 20 évvel ezelőtt, mint most? Na ugye.
2011. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alaptermészetet nem, vagy ROHADT NEHÉZ. Csak tettetni tudsz dolgokat, hogyha ügyes vagy.
2011. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te irányítod az életed, és magad. Ez te vagy. Te azt csinálsz amit szeretnél. úgy értem... pl.: akkor eszel, amikor éhes vagy, amikor sétálni van kedved sétálsz...


Szóval. Ha azt akarod, hogy ne legyél mittomén lusta, akkor mondod magadban: Én nem vagyok lusta. bizonyítsd be magadnak, és sikerülni fog. Bizonyítsd be magadnak!

És egy érdekesség: Már csupán, ha mondogatod magadban, és hiszel benne, változol. De csak ha TÉNYLEG hiszel benne, hogy ez vagy- leszel.

2011. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!