Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom hasonlóra formálni...

Hogy tudom hasonlóra formálni a hasamat? (Képek+bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Nem vagyok duci lány, mindig odafigyelek az étkezésemre is. Sajnos soha nem értem el a kívánt hatást. Most viszont kitűztem magam elé egy célt. Nyárra hasonló pocim lesz, mint a képeken. Hogyan tudom ezt elérni, milyen gyakorlatokkal? Más testrészekre is írhattok gyakorlatokat. Mindenre nyitott vagyok. Köszönöm mindenkinek.


És a linkek :)


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 19. 19:20
 1/8 De Puta Madre ***** válasza:
Az utolsó kur.a csúf, a többi meg diéta kérdése leginkább.
2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezekben mi az extra? Az első képen pl. nagyon soványka a csaj, és tuti nem leszel ilyen, ha alapból nem ilyen keskeny a csípőd és a derekad.


Amúgy nem tudom mire gondolsz. Ha fogyni szeretnél akkor kell egy diéta, ha csak erősíteni a hasad, akkor hasizomgyakorlatok.

2011. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég vékonyka vagyok. 166cm 45-46kg. De valahogy mégsem ilyen az összhatás. Valahogy nem az az igazi lapos. Nem értem miért. Diéta? Hova diétázzak? Így is feküdtem már kórházban súlyprobléma miatt... Ide valamiféle edzésterv kellene, de mégis mi? :/
2011. okt. 19. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

öhöm.

Hát igen.

45 kilóval nem sok izom,vagyis forma lehet rajtad,ezért nem olyan az összhatás.

Azért írd meg,hogy szerinted undorítóak-e a feszesen formás,sportos nők,mert ha igen,akkor nem koptatom a klaviatúrát.

2011. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csúnyák egyáltalán. Én már csak izmos, formás szeretnék lenni. Nagyon megköszönném, ha valami tippet adnál nekem :)
2011. okt. 19. 20:39
 6/8 Tünci0912 válasza:
Sajnos ezekhez genetika is kell de kőkemény hasprésekkel elérheted.én 1 éve edzek konditeremben én is 45kg vok és 153cm. úgy hogy hasonlóak! de könnyebb lenne ha magadról küldenél képet!csinálj nagyon sok hasprést és lábemelést, oldalforgást.de ha elmész konditerembe ott sok hasznos tanácsot kapsz és könnyebb is edzeni!
2011. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem szeretnék magamról képet mutogatni. Nem vagyok az a magamutogatós típus.. :)

Hát a konditeremmel csak annyi gond van, h hajnalban megyek iskolába, este későn érek haza. Olyan megoldásra gondoltam, amit itthon reggel korán, vagy éppen késő este tudok végezni. De ezeket mindenképpen kipróbálom. Hátha :$

2011. okt. 20. 10:11
 8/8 Tünci0912 válasza:
Még annyi hogy nézz neten edzés videókat!
2011. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!