Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veled is az történt, hogy már...

Veled is az történt, hogy már kicsi korodban megmutatkozott a tehetséged, de a szüleid, sőt a tanáraid sem foglalkoztak veled és nem vittek el semmilyen képzésre?

Figyelt kérdés

Később te magadtól megtetted ezt?

Elmentél szakemberhez?

Mi lett belőle, értél el sikereket?


2009. ápr. 4. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

igen,nálam mondhatjuk,hogy ez volt a helyzet...

én már 10 éve ping-pongozom,de a szüleim ezt sajnos nem értékelik egyáltalán,szerintük fölösleges időpazarlás..

így persze azt sem tudják,hogy az edzőmhöz külön edzésekre járokés persze a versenyek alkalmával mindenki nekem falaz(hol itt vagyok hol ott,hol ide kellett menni,hol oda..)én meg az aranyérmeimet egy mozgó parketta alatt dugdosom..

így 10 év távlatából nekem már vicces:)

ja és sosem felejtem el az edzőmet,mert mindent neki köszönhetek:)

2009. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
És akkoor mi van? Előfordul az ilyen, rossz családba születtél. Késő bánat eb gondoat, nem érte miélrt foglalkoztat ez téged, ez csak a múlt. Szerintem ilyen lértelmetlen dolgoknak nem itt a helyük ezen az oldalon..
2009. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 2. válaszoló!akkor mi van?az ég világon semmi,mert ugyan mi lenne?hogy miért foglalkoztat?talán azért mert még mindig játszom,és néha fárasztó egy újabb hazugságot kitalálni,de egy percre sem bántam meg:)

és valóban igazad van,talán tényleg rossz családba születtem,de az ember nem választhatja meg a családját...

és hogy értelmetlen lenne?igen,lehet,nem vagy egyedül ezzel a véleménnyel,de én mégis úgy gondolom van miért küzdenem:)

és lásd,lehetsz Te egy bármekkora paraszt,én mégsem foglak lepontozni,és ezért most kapsz tőlem egy zöld kezecskét..

szép napot!!

2009. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Ne hagyd magad, nagyon sok nehéz dolgon mehettél keresztül!

Én megtettem helyetted a lepontozást....:D

pusz.

2009. ápr. 4. 14:57
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!:)

ez jó volt:)

(első voltam)

2009. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
:D mert kaptam pár lefelékezet, érezzem magam kevesebbnek? Lehet hogy ti ettől kielégültetek, a színvonalt, amin vagytok, ebből látom, és már ne is haragudj, de korántsem gondolom magam parasztnak, mert az hoyg a szülők nem vették észre a tehetséget, az egy dolog, nem az ő dolguk, a te dolgod h rágyere mi is a ami érdekel, nekem is an sok dologhoz tehetségem, mégsem csinálom mert nem érdekel a dolog hosszú távon holott megélhetnék belőle a másik meg ha érdekel akkor csináljad ne itt rinyáljál hogy a szülők nem vették észrejuuuuuuj! Harmadjára pedig a pingpongos lánynak üzenem, hogy dugdossa az érmeket inkább a seggébe ha enynire idióta hogy titkolja azt amit csinál. Én a szüleimmel bármit meg tudtam beszélni, a 150 cm-emmel kosaraztam és ellenezték de engedtek , mert legalább sportolok. Ha ilyen faszok a szüleid hoyg egy sport-tól kiakadnak, olyan is lehetsz mint ők. NNa de én inkább lépek mert herótom van az ilyen idióta dedószínvonalú kérdésektől és a éhúdeleponztozzuk a kis ribancot- című hozzászólásoktól, mert én ettől nem lettem kevesebb, sőt, legalább tudom hogy mennyi idoióta van a világon.
2009. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

És akkoor mi van? Előfordul az ilyen, rossz családba születtél. Késő bánat eb gondoat, nem érte miélrt foglalkoztat ez téged, ez csak a múlt. Szerintem ilyen lértelmetlen dolgoknak nem itt a helyük ezen az oldalon..


Késő bánat eb gondolat?:D na ha legközelebb becsüccsensze gy anyaméhbe te is próbálj olyan lyukon kijönni ami egy kosaras családba vezet...


a múlt értelmetlen?

kár, h azon múlik minden... például ha te nem lettél volna feleslegesen bunkó, akkor ezek a hozzászólások nem születtek volna meg..jaj, remélem gondolkodtak sokat, mielőtt világra jöttek..!

2009. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj 2!

Nem vagyok tovább hajlandó olvasni a kötekedős, bunkó válaszaidat, én a normális emberek válaszaira vagyok kíváncsi, nem az ilyen bunkókéra.

Ha nem tűnsz el a francba, akkor meg fogom keresni az oldal szerkesztőjét és megkérni, hogy tiltson le téged.

Te is leírhattad volna a te sztoridat ahelyett, hogy mások életét fikázod.

NE ÍRT TÖBBET!!!!!!!!!

2009. ápr. 4. 15:36
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!Sajnálom,hogy nem kapsz értelmes válaszokat a kérdésedre,és hogy a válaszommal elindítottam a beszólásokat a kérdésed kapcsán..

Mindenesetre úgy gondolom,hogy az ember a hozzászólásaival saját magát is minősíti egyben(gondolom tudja az illető,akinek ez szól),de ez az oldal nem gondolom,hogy erre lett kitalálva.

(a pingpongos lány..)

2009. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg 2-nek igaza van csak nem ilyen megfogalmazásban... de ez is csak egy magánvélemény...
2009. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!