Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ciki, hogyha néha random...

Az ciki, hogyha néha random módon elnyávogom magam?

Figyelt kérdés
Pl eszembe jut a liftben.Lehet ez csak puszta infantilizmus,van esélyem,hogy kinövöm? :/ Mindig mondják,hogy jól nyávogok,és ez arra ösztönöz,hogy gyakrabban csináljam.Én nem érzem cikinek,de szerintetek az? :/
2011. júl. 23. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? (ugye lány...? ._O) És hogyhogy nyávogsz? Mármint úgy, mint egy macska? xD
2011. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát általában úgy,hogy ˝miáú˝,néha meg úgy,hogy ˝nyáó˝.Szal kb mint egy macska,aha. 17/L
2011. júl. 23. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van beépített "folyamatos borzalmas ötlet"-generátorom az agyamban, ami a legkülönfélébb baromságokat dobja ki, lehet, hogy neked is van ilyen.
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ugye kinövöm? :( Rámjön minden hülyeség.Mi lesz,ha holnapután meg majd plankingolási vágyat érzek közterületen? :'(
2011. júl. 23. 17:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kinövöd, vagy nem.

Ha nem, akkor egy távoli galaxisban lévő ufó csoport előbb-utóbb felfigyel rá, mivel ez az ő nyelvükön azt jelenti, "gyere". Ekkor idejönnek, majd a hátsó kertedet használják leszállópályának, összehaverkodnak veled, de kiderül róluk, hogy el akarják pusztítani az emberiséget. A világ minden erőt bevet, hogy elűzze őket, de mivel ők fejlettebbek nálunk, ez nem sikerülhet. Téged, pedig, mint szövetségest elfognak és életfogytiglanra ítélnek egy sötét cellában. Ott fogod átvészelni azt az időszakot, míg az űrlények átveszik az irányítást az emberek felett, majd kiszabadítanak, mikor a Föld már rég nem földből van, hanem milkacsokiból.

Úgyhogy inkább szokj le.

2011. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de ha eljönnek értem...az alsógatyáimat összeszedhetem előtte? :/ de milyen módszerrel szokhatnék le? :(
2011. júl. 23. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:

Talán az ufók tudnának valami tuti módszert.

Én a "hallod"ról szoktam le úgy, hogy mikor mondtam, utána mindig erősen ráharaptam a nyelvemre. Amikor már nagyon fájt, akkor abbahagytam:D Ennyi.

2011. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azt is szoktam mondogatni :( nincs valami olyasmi,mint a nikotintapasz,hogy le tudjak végre szokni? :'( nem tudnék fájdalmat okozni önmagamnak. :/
2011. júl. 23. 17:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom. :S Vegyél egy macskát, és hurcold mindenhova, akkor rá tudod kenni.

De maradnék a nyelvharapós/szájracsapós megoldásnál.

2011. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
van 1 bakmacskám,ő tanított meg nyávogni :/ egy ideig rákentem,de egy ideje nem tudom tagadni :(
2011. júl. 23. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!