Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék rájönni, hogy...

Hogyan tudnék rájönni, hogy mi a nekem való foglalkozás? Idegenforgalmis suliba jelentkeztem de vhogy nem érdekel, s sajnos ötletem sincs, hogy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
pályaválasztási tanácsadóhoz menj
2011. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu én is itt, GyK-n kaptam ezt a választ egy kérdésemre és segített.Szerintem érdemes megkukkantanod :)
2011. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el,hogy mi az,amit igazán szeretsz csinálni...Gyerekkorodban mi szerettél volna lenni?:)
2011. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy fogalmam sincs, régen azthittem, hogy majd vmi neves szállodában szeretnék dolgozni, értékesíteni stb...de rájöttem, hogy ezt belém nevelték, s nem ezt szeretném.
2011. júl. 24. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok ezzel. Olyat tanulok, ami egyáltalán nem érdekel. Nem is foglalkozok vele.

Tényleg van benne valami, hogy azt válaszd ami érdekel. Tehát ha van valamilyen hobbit, akkor keress olyan szakmát ami ahhoz kötődik. A lényeg, hogy olyan dolog legyen, amivel a szabadidődben is szívesen foglalkozol, mert akkor leszel jó.

2011. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!