Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nagyon visszahúzódó,...

Egy nagyon visszahúzódó, társaságkerülő lánynak milyen foglalkozás lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen embereket,ők mivel foglalkoznak?
2010. jan. 12. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én pont ilyen vagyok fiúban, és pl. videózom.
2010. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
olyan munkák, ahol emberekkel kell foglalkozni, és sokat mosolyogni. ügyfélszolgálat, felszolgáló stb.
2010. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mit szeretne, még jobban begubózni, vagy kitárni a szárnyait? Ha az utóbbi, akkor kihívást kell keresni, minél több emberrel találkozni, minél pörgősebb helyen dolgozni.
2010. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez még nem minden:) Szerintem fontos, hogy ne legyen otthon végezhető munkád, mert akkor sosem mész társaságba és begubózol, viszont ha ilyen vagy, akkor ne legyél idegenvezető sem. Itt egy középutat kell megtalálni. Mi érdekel? Így rengeteg foglalkozást tudok mondani. Lehetsz fotós (társaságba mész, embereket fotózol, mégis egyedül végzed a munkád), valamilyen irodai munka, tudó, kutató, bármi:)
2010. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Az miért baj hogy sose megy társaságba és begubózik? Pont az a lényeg hogy olyan munka legyen, ahol nem kell emberekkel találkoznia.


A fordítás szerintem jó megoldás.

2010. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
távmunka, otthonról végezhető, adminisztráció, ahol csak egy-két kollégával kell találkozni.
2010. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem próbálj megváltozni ha ilyen vagy, mert így minden nagyon nehéz lesz.

De esetleg lehetnél programozó, vagy bármi ilyen számítógépes izé, gépíró, takarítónő, műfordító, író, fotós.

2010. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól tudok gépírni,és a nyelveket is szeretem (bár nem sajátítottam még el fordítói szinten). Én is valamilyen számítógépes munkára gondoltam. Köszi a tippeket (várom még)
2010. jan. 12. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Operátor
2010. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

igazán felpontozhatnátok.

2. és 6. vagyok.

mivel az első hsz-emet lehúztátok, hát, azt írtam, amit a kérdező hallani akart.


szóval a 6.-at, légyszi. vagy már az sem jó, ha a begubózást ajánlom? :)

2010. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!