Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék pozitívan...

Hogyan tudnék pozitívan hozzáállni a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Alapjáraton semmi bajom nincs az élettel, csak valahogy mindig úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy "á úgyse sikerül".Nem vagyunk szegények,szép lány vagyok,sok barátom van stb...De minden esetben a legrosszabbra számítok, mert akkor nem érhet csalódás és tudom jól hogy sokszor emiatt nem sikerül semmi, hiszen a dolgokban hinni kell. Van valami könyv esetleg, ami ezzel foglalkozik, vagy bármi mást szívesen olvasnék...

Köszi előre is


2009. nov. 29. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez az egész pozitív hozzáállás nagyon túl van lihegve, nem igazán számít semmit, nem léteznek pozitív, meg negatív hullámok, amivel befolyásolhatjuk egy dolog végkifejletét, nem így működnek a dolgok.

én Eckhart Tolle-t javaslom olvasásra, abban nincs semmi ilyen new age "higyj magadban, gondolkodj pozitívan, és sikerülni fog" hazugság. :)

2009. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már hogy ne lennének pozitív és negatív energiák! vannak kedves kérdező! nem kell ehhez könyv csak az elhatározásod!=D attól hogy pozitívan gondolkozol még tényleg nem fog sikerülni, de jobbak lesznek az energiahullámaid és könnyebb lesz jól csinálni! csak ne feletkezz meg a tettől!:)
2009. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akár vannak pozitív és negatív energiák, akár nincsenek, ha pozitívan gondolkodsz, kevesebbet stresszelsz, így boldogabb életed lehet, és a kutatók szerint tovább is élsz.

én azt javaslom, h most, h már tudod, h nem állsz valami pozitívan a dolgokhoz, erőltesd meg magad, és ha megint ilyen alkalom jön, mondd azt, h "most csakazértis sikerülni fog!".

2009. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozok:)
2009. dec. 11. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Realista vagy nem olyan nagy baj az. Mikor a legrosszabbra számítasz annál az élet még ezerszel rosszabb dolgokat produkál. Másokat persze kiborit az igasság elöttük ne mond, vegyél fel egy álarcot és mindenkit biztas nekik a saját józan belátásukra kell hagyatkozni. Ha van igazán jó barátod oszd meg vele a félelmeidet akik nem számítanak azokra mosolyogj.
2009. dec. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!