Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez, mit tehetnék...

Miért van ez, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Késő este, éjszaka amikor itt számítógépezek a szobámban, (ilyenkorra nálam msn-ről, facebookról szinte mindenki lement már egyedül, magányosan unatkozok itt) képes vagyok félni ilyenkor egyedül a szobámban kicsit. Olyan dolgoktól hogy meglátok valami szellemet, vagy valami megmagyarázhatatlant, vagy valami ijesztőt meglátok vagy hallok. Még ilyent nem tapasztaltam csak hogy bármikor megtörténhet emiatt félek kicsit néha. 15/F
2011. júl. 27. 00:02
 1/5 szamóca.. ***** válasza:
100%
gondolj arra, hogy ez még midnig jobb mintha elaludnál, és Freddy látogatna meg :))
2011. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van amúgy xd 15/f szintén
2011. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Srácok foglaljátok le magatokat valami értelmes dologgal. Sportoljatok vagy valami. Amitől elfáradtok rendesen. Éjfélkor már aludnátok mint az ismerőseitek és nem szellemekről fantáziálnátok. És segít ha nem délben keltek fel, hanem korábban:D Ne igyatok annyi kólát, energia italt meg egyéb cukros üdítőket. Ezek felpörgetik az agyat és nekiálltok hülyeségeken kattogni. Amúgy otthon minden rendben a családdal? Valami komoly probléma ami okot adhat lelki problémákra?
2011. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez durva 15 évesen fiú létedre félsz.Én sokszor vagyok egyedül éjszaka,mert a szüleim éjszakai műszakba is dolgoznak,mégse félek.

17/F

2011. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok..olyan gyorsan telik az idő a gép előtt húú.. xD

De mondjuk én nem a szellemektől félek csak ha az megy a tévébe hanem inkább a pókoktól és a bogaraktól :D

14/L

2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!