Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megnéztem A kör című filmet,...

Megnéztem A kör című filmet, és félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Egyszerűen nem tudom csillapítani. Tudom, hogy nem történhet meg, mert csak egy film... stb. Léci ne azt mondjátok, hogy ne gondoljak rá mert az nem működik. Segítsetek!
2011. júl. 27. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Majd szépen lassan elfelejted... :D
2011. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nézz vígjátékot, természetfilmeket esetleg, abból látod hogy nem ez a valóság... -.-"
2011. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
jajj kedvencem :D am tiszta vicc az egész xD én mindig arról álmodoztam, hogy majd samara kimászik a tvből, és megtépem :D nahjóhagyjuk xD am tényleg nincs mitől félned :D tudod te is, hogy csak film :D majd elmúlik.. am hány éves vagy?
2011. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
74%
nézd meg a horrorra akadva 3-at,abban ki van figurázva.vagy menj emberek közé,hogy addig se félj, pár nap múlva elfelejted majd.
2011. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az Átkot:D

na de viccen kívül nézz meg valami olyat ami feledteti,biztos vannak kedvenc sorozataid,amúgy meg nincs amitől tényleg félj az egy film,de ha igaz is lenne neked semmi közöd nem lenne az egészhez,meg nem halottam már olyat,hogy egy szellem megölt volna valakit:D

2011. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lonelinessandpain ***** válasza:
55%
Én komolyan félni kezdenék a helyedben,megnézted szóval 7 nap múlva meghalsz!!!!!Remélem ezt nem felejtetted el! ^^
2011. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14éves vagyok, és pont az volt a baj, hogy először a horrorra akadva 3- at néztem meg és érdekelni kezdett. XD
2011. júl. 27. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért van mitől félned!Nemsoká meg fogsz halni.Ma éjjel arra ébredsz majd hogy ott áll előtted egy nagykéssel.Én figyelmeztettelek.De tényleg ott lessz előtted ma este.
2011. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megtörténhet. Szellemek is léteznek.
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a Paranormal Activity-től szartam be de nagyon, pedig bírom a horrort.
2011. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!