Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy barátnőm! Nagyon...

Nvikka kérdése:

Van egy barátnőm! Nagyon szeretem. De nem szeretnék vele találkozni mert félek! Minden új barátnőmnél így van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:01
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Ja, egy virtuális barátnő ? Ha ennyire félsz a találkozástól, akkor jobb, ha megmaradtok a levelezésnél.
2011. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:

Szia,


én is voltam hasonló helyzetben. leveleztünk elég sokat, egy abszolut szimpatikus lánnyal, aztán összetalálkoztunk. kicsit izgultam, mi lesz, hogy talál-e a szó élőben is. de találkoztunk s nagyon jó volt. szerintem mindenképp menj el találkozni vele. bármi történjék is, ő valójában az a lány, aki élőben ott lesz. a net az kicsit sarkíthat a dolgokon, és sok személyes tapasztalattal a hátam mögött mondom, hogy a legjobb dolog, amit tehetsz, hogy kevesebbet chat-elj vagy levelezz, és minél előbb élőben találkozz az emberekkel. ha kiderül, hogy élőben nem vagytok egy hullámhosszon, akkor az sem baj. mi történhet legrosszabb esetben? kicsit fura helyzet, hazamész utána ígyis úgyis. elkacagod és készen. és még ez is egy olyan tapasztalat ami nagyon sokat számít. előbb utóbb úgyis kerülsz majd ilyen helyzetbe, nem lehet a végtelenségig elkerülni.

amúgy a félelmekkel az a legjobb, amit tehetsz, hogy szembe nézel velük. én egy ideje ezt gyakorlom, szerintem másképp nem is lehet élni :)


remélem jól alakulnak a dolgok neked!


22 L

2011. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
amugy találkoztunk máár!!mert egy suliba járunk!és nagyon szépen köszönöm!!!!!remélem nem lesz semmmi!:D
2011. aug. 4. 06:28
 14/28 anonim válasza:
mákos gubát, mert azt szeretem.
2011. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

No, itt van az, hogy már végképp nem értelek :(

Ismered, egy iskolába jártok, de félsz a találkozástól.

Mondd, te érted magadat ?

2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
most úgy rádordítanék te pancser : EMBEREDJÉL MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy lány vagy bocs .. akkor asszonyosodjál meg :DDDD
2011. aug. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
kösssz...
2011. aug. 9. 07:03
 19/28 anonim ***** válasza:
most akkor.......leszbik vagytok.
2011. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
álljál már leeee!!! hülyeee....-.-
2011. aug. 10. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!