Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » S. O. s! Hogyan viselkedjek...

S. O. s! Hogyan viselkedjek úgy, mint egy normális, életvidám kamasz? 16/L (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Sok családi- és magánproblémám volt már,hamar fel kellett nőnöm.Állandóan stesszelem magam,nem tudok feloldódni,vagy csak nagyon ritkán.Szeptemberbe új suliba megyek,és a pszichológusom is azt tanácsolta,hogy próbáljak kicsit kamasz lenni,mert még nem voltam.Meg hogyan milyen korán megkomolyodtam,és mindenkinek van tini szakasza,így nem lesz később teljes életem.

Én is szeretnék kicsit megváltozni,persze ugyanúgy jól fogok tanulni stb.Milyen legyek és miket csináljak?

Tavaly is kiközösítettek,mert komolyabb voltam,mint ők,és órán nem röhögtem akkorákat egy beszóláson.Szereti egy elég nagy baráti kört kialakítani a suliban,mert jelenleg alíg vannak haverok is.Egy évig magántanuló voltam.

Légyszi adjatok tanácsokat.16/L


2011. júl. 28. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha komolyabb vagy, csak ne legyél búskomor.
2011. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy az esetek többségében búskomor is vagyok!Nagyon várom a használható válaszokat.:)
2011. júl. 28. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg relaxálni, a netről letudod tölteni, az oldja a sérelmeidet. Legyél sokat a kortársaiddal, olvasgass vicceket, tini honlapokat, szórakozz, legyél az osztálytársaiddal sokat. Nem tehetsz róla, hogy nem volt könnyű életed. Sok ember veled ellentétben, alig tud felnőni. Majd megtalálod az utadat, ne félj.
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok pozítiv élményt kéne szerezni. (előző voltam)
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosolyogj sokat.
2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a pszichológusod hülye, mint a legtöbb. neki nem az az érdeke hogy önmagad legyél, ő olyanná akar nevelni mint a többség

a probléma csak az, hogy a valódi önelégedettség és boldogság egy belső dolog, nem azzal kellene elérni hogy olyanná válunk mint az átlag


attól még hogy valaki tizenévesen nem ugrál a zajban, nem szív és nem vedel, lehet később is boldog élete. például kreatív hobbik, sportközösségek, és sok érdekes dolog van még a világon. ha komoly vagy akkor tudományos dolgok, vagy pont a pszichológia. ezekhez keress társaságot, járj ilyen közösségbe, és ott majd találsz értelmesebbet.


nem kell semmilyennek sem lenned, azért mert mások nem tudnak elfogadni, ne búsulj. elég ha 1 olyan ember van, aki fontosnak tart, elfogad, szeret, mert ez nem pótolja 100 haver meg az erőltetett bulizás.

egyszerűen ismerkedned kellene és idővel találnál olyanokat, akik hozzád illenek


a gond szerintem inkább pont azokkal van akik kiközösítenek

2011. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de próbálj ki új dolgokat, hallgass meg más stílusú zenéket mint amit eddig hallgattál.

Rólam mindig azt mondták a anyámék, h sosem mosolygok és pszichológussal is fenyegetőztek, bár lehet h nem gondolták komolyan. De nemrég kipróbáltam egy új zenei stílust, ez most változtatott rajtam, bár még mindig van hogy bús-komor vagyok, de nem olyan sokszor. Persze ezt a zenei stílust ellenzik a szüleim, főleg a kedvencemet...XD

2011. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!