Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az emberek döntését, hogy vásárláskor az adott terméket állatokon tesztelték-e?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki sokat válogat a boltok kozmetikai osztályain a rengeteg féle márka között. Mennyire befolyásolja a döntésedet, hogy az adott terméket állatokon tesztelték-e?
2007. júl. 7. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolja. Legalábbis nálam. Én mindig olyat veszek, amit nem tesztelnek állatokon. Kivételt maximum azok az esetek jelentenek, amikről nem tudom, hoyg tesztelték- e.
2007. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sincs ráírva, hogy tesztelték-e állatokon.
2007. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs ráírva. de ezen az oldalon bármikor, bárki utánanézhet, a lap alján.

[link]

2007. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos senkit, mert nem is érdekli ez a téma az embereket.
2007. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon, ha lehet, csak olyan termékeket választok, amiket nem teszteltek állatokon, de ha sajnos előfordul, hogy nem engedhetem meg magamnak az ilyesmit, mert azért nem vagyok valami gazdag, ilyenkor vagy megalkuvás van, vagy nem veszek semmit. De próbálkozom.
2007. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ára valahogy jobban izgat, mivel attól sajna nem lesz több a fizetésem, hogy 3 állattal kevesebb pusztul el, vagy szenved a tesztek miatt.
2008. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

engem nem valoszinu, hogy befolyásolna. Megnéztem ezt az oldalt, amit itt ajánlott az egyik hozzászolo. Szinte minden jobb minoségu terméket állatokon tesztelnek ezek szerint! és mondjuk azért legyen az arcom ragyás, mert azthiszem, majd én egyedul megmentem az állatokat azzal ha nem veszem meg???

Nagyon sajnálom, hogy vannak ilyen dolgok, de sajnos ilyen világban élunk. Ha rajtam mulna az egész dolog, akkor biztos, hogy nem használnék ilyeneket, de oylan apro pont vagyok én a megoldáshoz!

2008. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos, figyelmetlen vagyok, így nem befolyásolna. ha rá is írnák, otthon venném észre.
2008. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!