Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek befolyásolja-e a...

Szerintetek befolyásolja-e a beilleszkedést az iskolába az, hogy milyen iskolatípust választ a gyerek és hol?

Figyelt kérdés
Engem nagyon nem kedveltek középsuliban és terrorizáltak.Sok embertől megkaptam már,hogy rossz helyre mentem tanulni meg rossz helyen voltam rossz időben.Igaz volt szülői befolyásolás is abban,hogy nem megfelelő suliba mentem.
2011. márc. 6. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát hogyne befolyásolná:) Tanítónak készülök és csak nézek, hogy milyen gyerekek vannak a budai iskolákban..Olyan szókincsük van, hogy köpni nyelni nem tudok.


Kérdeztem egy kislányt, hogy milyen zenét hallgat, mit gondolsz mi volt a válasz?:) Mindenfélét de leginább Mozartot. Egy kevésbé elitt környéken alig hiszem, hogy kaptam volna ilyen választ és nem hiszem, hogy a Mozart kedvelő kislány jól érezné magát az SP fanok között.


L/19

2011. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éppen ma volt szó erről a rádióba._Vannak sulik ahol megalázzák a gyereket és ha bántja valaki akkor a tanár csak az áldozatot okolja és teszi alá a lovat.
2011. márc. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!