Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen nehez lenne komoly...

Nemo15 kérdése:

Ilyen nehez lenne komoly kapcsolatot talalni? :|

Figyelt kérdés
19eves srac vagyok es akarmennyire szeretnem a korosztalyombeliek vagy nalam 1-2 evvel fiatalabbak semmifele keppen nem tudjak magukat lekotni egy komolyabb kapcsolattal...miert van ez?Talan velem van a gond?:|
2011. júl. 29. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, más, hasonló korú gyereknek nem okoz problémát. Már csak az írásod alapján sem lehetsz egy agytröszt, esetleg kellemes beszélgetőpartner. Igen, veled van a gond.
2011. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem így kell hozzáállni. Te éld az életed, igyekezz teljes életet élni egyedül is. Ez érződni fog a kisugárzásodon, és akkor fog megtalálni a szerelem.

A kapcsolat nem arra való, hogy "lekösse" magát az ember. Ne az adjon értelmet az életednek.

Egyébként valószínűleg pont emiatt nincs kapcsolatod, megérzik rajtad a lányok, hogy görcsösen keresel valakit, akárkit, és ezt senki nem szereti.

2011. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19 évesen kell szórakozni,bulizni,seggeseket ugrálni a strandon,fesztiválozni,csajozni ...stb ha 30 éves korodban majd találsz komoly kapcsolatot is ,ne parázz ,van idő
2011. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mondanám hogy keress idősebb nőt, de sajnos a nők túl csökönyösek ahhoz hogy fiatalabb fiúval járjanak. próbálkozni persze kell, lehet hogy találsz kivételt, de biztosan többet, mint értelmes fiatal lányt.


persze mind azt mondja hogy komoly kapcsolat, de túl gyerek még hozzá, és nem gondolja komolyan.

nem veled van a gond, ha csak ennyi a helyzet


másrészt arra is számíts, hogy ha alacsonyabb vagy, esetleg vékonyabb, az szintén nem elég férfias nekik hozzá, annak ellenére hogy "a belső fontos" nekik :)

viszont az a nőtípus akit a primitív férfi vonz általában képtelen hosszútávú boldog kapcsolatra.


ha elutasítottak, annak te is lehetsz az oka, attól függ hogy nézzük.

2011. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy alacsony srac es eleg vallas vagyok...szoval kifejlodtem rendesen szerintem
2011. júl. 29. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak éppen írni nem tudsz.
2011. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
én kíváncsi vagyok rá milyen ember lehetsz, ha írsz privátot akkor felteszek pár kérdést és elmondom a véleményem, hogy szerintem hol lehet a hiba, de nem számítok meglepetésekre
2011. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
71%-os attol h nem irok ekezetekkel attol tudok irni _|_
2011. júl. 30. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől agyfrászt kapok..."Csak nem tudsz írni helyesen."


Még is eltudtam olvasni, és értelmezni is tudtam a kérdést és a magyarázatot is.

Szerintem aki ezeket írja, az még nem látott IGAZÁN! helyesírási problémákkal küzdő egyént!



Kérdező:

Nem tudom, hogy veled van-e a gond.

De ennyi évesen úgy sem fogod megtalálni életed szerelmét, persze meg lehet, hogy szerencsés típus vagy és sikerül is.. De nem vennék rá mérget.

De ne utasíts vissza semmit, mert lehet később fogod megbánni azt ami lehetett volna, de nem volt.

A komoly kapcsolat meg úgy is elfog érted jönni, ha eljön a te időd is. Addig meg ne görcsölj ilyenen.:) Próbálj meg laza maradni.

2011. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki ezeket írja, az még nem látott IGAZÁN! helyesírási problémákkal küzdő egyént! "

ÉS csak kötekedni akar, mert másképp nem tudna hozzászólni..



(Ezt kihagytam.)

2011. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!