Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem hiányoznak nektek az ált....

Nem hiányoznak nektek az ált. Iskolás évek vagy még az az előttiek?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek ,nagyon hiányoznak a régi évek miota középiskolába jöttem rossz minden... tudom hogy sose lesz olyan jo már mint régen :(


17 /F


2011. júl. 29. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem hiányzik. :( Akkor az osztályból jóban voltam mindenkivel,a mostaniban meg csak 1-2 emberrel.Ráadásul általánosban egész nap együtt lehettem a legjobb barátnőmmel,de nem egy gimibe mentünk,úgyhogy ez is hiányzik. :(
2011. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:48


már általánosban is ez megy??????te jó ég....

Sajnos gimiben még ennél is lúzerebbnek fognak tartani ha nem piálsz, nem dohányzol...


Kérdező! de , néha hiányzik, de ami elmúlt az elmúlt, és ha arra gondolok, hogy még egy esélyt kapnék, hogy elölről kezdjem az egészet, kössz inkább nem. Örülök, hogy nem kell többé érettségiznem. Már csak a főiskolát kell túlélnem...


20L

2011. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

De ponnt ez az én se szeretnék még1 sszer középsuliba járni


de általánosba járnák

2011. júl. 30. 12:03
 14/19 anonim ***** válasza:
tegnap 21:48 vagyok. Nem vagyok lúzer : ) csak hogy is mondjam... van egy felsőbb réteg, akik lenézik azokat akik nem járnak kocsmába, nem cigiznek stb... vannak normálisak azokkal jó barátságban vagyok, de úgy irritálnak a fentiekben leírt emberek, hogy csak na, ráadásul a 12 éves kis pi.csák a suliban egy kiló vakolattal jönnek be, és riszálják magukat, de volt szerencsém már normális lánnyal "találkozni" : ) csak nagyon bánt h a legnépszerűbbek azok akik másnaposan jönnek be a suliban 13-14 évesen (tényleg hulla másnaposan). Egyébként meg egy színvonalasabb gimibe szeretnék járni, ahol persze nem begyepesedett emberek vannak, mert jól kell érezni magunkat, de remélem nem cigis nagyképű g#cik lesznek, és majd hogyismondjam kultúráltabb közeg lesz. Kérdező, bocs az offért. : ) tegnap 14/f
2011. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szívesen visszamennék alsóba, de középiskolába is! Felsőbe nem.


25/l

2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok és inkább a gimibe mennék vissza szívesen. Mivel 8osztályos gimibe jártam, így az ált. suli felső is oda tartozik, szóval az is hiányzik, de az alsó nem.
2011. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hiányzik. Nem volt ennyi felelősség, álmatlanság és stressz az életben. Általánosban még okosnak is tartottak. Mióta hatosztályosba járok, nem érzem magam annak. :P

Nagyon jó lenne újra boldog, gondtalan gyerekkort élni...

15/L

2011. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

11.36-os vagyok


07-30 16:08-nek:


Nem úgy értettem, hogy lúzer vagy csak rosszul fejeztem ki magam. A lényeg az, hogy a piálós cigizős kis nyomorékok ált. annak tartják az embert ha nem csinálja ugyanazt. persze vannak kivételek. Le vagyok többenve azon amiket írsz, hogy már a 13-14 évesek körében is elterjedt ez a "másnaposan megyek suliba hú de király vagyok" dolog. Hát ez elég szomorú...azért amikor én voltam általános iskolás iylen dolgok még nem voltak. mi lesz a következő? pár éven belül már az oviba is másnaposan mennek be a gyerekek???


Utolsónak: Örülj neki amíg gimibe jársz, neked pont, hogy még gondtalan az életed.

2011. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De! Nekem nagyob! Főleg óvodáskorom, mert óvi után mindig apukámmal voltam. Az általánosba meg csak alsóba mennék vissza ott mèg kellet annyit tanulni. De felső dagozat sem volt rossz, csak sok volt a lecke :) :(
2016. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!