Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltatok már komolyan...

Gondoltatok már komolyan arra, hogy világgámentek?

Figyelt kérdés

Nem egy 13éves emós h.ülyegyerek vagyok aki unatkozik, leosztást sem kérek, hogy mindent meg lehet oldani.


Szóval csak elindulni akármerre az ismeretlenbe és lesz ahogy lesz. Ha csak erőszakkal tudok élelmet szerezni akkor úgy, ha lecsuknak pár hónapra akkor lecsuknak aztmég kibírnám. Lehet pont így találnék rá valami lehetőségre...


2011. júl. 29. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolkodtam ilyeneken, de pl olyanon gondolkodtam, hogy végig stoppolni Európát.

Csak elmenni innen jó messzire, kalandokat keresni élni az életet, új élményekkel gazdagodni.

19l

2011. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nanana! Erőszak nem menő! Lopni viszont okés, persze nem kisboltból, hanem a aszszopó multiktól.


Ha bedőlt a világgazdaság és már úgyis mind1, akkor benne vagyok! Csak jobb többen menni, mint egyedül. :)


20/f


(PÜ,ha....)

2011. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Örülök h nemvagyok egyedül:)

Nem menőségből írtam, hogy akár erőszakkal is szereznék élelmet, hanem azért, hogy képes vagyok elmenni a végsőkig is. Természetesen szegény, rászuruló emberektől sosem lopnék...

2011. júl. 31. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is szívesen elmennék világot látni, kalandokat, élményeket szerezni... :D


Kipróbálnám, milyen érzés egész nap csavarogni, a szabad ég alatt aludni, bemenni minden helyre, amire csak kíváncsi vagyok, a pillanatnak élni...


Valószínűleg életem legnagyobb kalandja lenne. (=


Talán majd egyszer.

2020. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!