Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hány év korkülönbs...

Szerintetek hány év korkülönbség gáz már egy kapcsolatban? én mindig ki vagyok akadva a 12 éves lányokon, akik 18-25 éves pasikkal járnak. A másik kategória a 18-20 éves csaj 30-50 éves pasi. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én 12évesen voltam egy 16éves fiúval. Az elején fura,de hidd el a szerelem mindent legyőz. 5évet jártunk.:) Ebbe az a lényeg igazán, hogy mennyire érett a lány. Most itt vagyok 17 évesen. Mások szerint sem volt gáz.

Szerintem a 7évnél nagyobb kor különbség már eléggé zavaró.

2011. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 15 éves vagyok és egy 20 éves pasi tetszik..szerintem ez nem nagy különbség még.de persze nem fogok vele összejönni
2011. márc. 1. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én 13 vagyok és 15 lesz a barátom
2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
én 14 vagyok, a barátom 21, de ő gyerekes én meg érett, szóval összeillünk :D
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere össze vele. a korkülömbség ne érdekeljen.az a 5év am se világvége.szerintem a szerelem többet ér..ha nem kihasználni akar akkor jó. én is igy jöttem öszse barátommal és 4 évet együt voltunk
2011. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak az zavar, ha az említett lányok szándékosan idősebb pasit keresnek, mert azt hiszik, hogy ők milyen érettek...pff, az nem gond, ha valakinek a sorsa idősebb partnerrel hozza össze.
2011. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem hiszem h van ilyen kategoria ami gaz... Nagymamamnal 2 ev a fiu javara az elfogadott.:)) 18 evesen volt 36 eves baratom. Mindig is a kiegyensulyozott kapcsolatokat kerestem, a korombeli fiuk nem tudtak azt az erzelmi szintet es komolysagot biztositani amire vagytam. 28 vagyok, a ferjem 36. Semmiben nem befolyasol minket a 8ev.
2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!