Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Töröltem magam Facebookról....

Töröltem magam Facebookról. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Dirket törlöltem magam :D és nem valószínű hogy REregelek
2011. aug. 2. 16:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt álmodtam, hogy regisztráltam, szörnyű volt
2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
a pokol tüzén fogsz elégni :D
2011. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Éljenek azok, akik nem is regisztráltak rá!:D
2011. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Géza Péter válasza:

A mai fiatalság nem tud nélküle létezni. Én 32 éves vagyok, vidéken nőttem fel. Amikor 15-21 éves voltam, a sakk, a ping-pong a makaó, zsír volt a szórakozás. No meg persze a cigifüstös kocsma. Volt 3-4 jóbarát, akikkel minden őrültséget véghez vittünk, akik jóban-rosszban összetartottak. Az élet úgy hozta, hogy ezektől a barátoktól elkellett szakadni.

A Facebook-nak köszönhetően persze volt 327 db ismerősöm. Természetesen olyanok is akikkel életemben 1 szót nem beszéltem, mégis ismerősnek jelőlt, mert falubeli vagyok/voltam. Ha nem jelőltem volna annó vissza, akkor természetesen bunkó...

Így én töröltem a profilom, mert nem tartottam számomra fontos dolognak. A régi barátok ugyanúgy megmaradtak, csak egy kicsit ritkábban találkozunk. Az meg egyáltalán nem érdekel, hogy a ,,facebook barátok" milyen videókat, vicceket osztanak meg. Szerény véleményem szerint (persze senkit nem akarok megbántani) egy Like-vel nem lehet olyan barátságot kötni, mint egy 23-21 es ping-pong eredménnyel,vagy egy ,,aki győz a lengő tekében, iszik egy kőbányait" játékban. Mindenkinek éreznie kell, hogy mitől teljes az élete. Ha vki a facebookban leli örömét, hát isten áldásra rá, engem nem zavar...

2016. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!