Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnának megbékülni a...

Hogyan tudnának megbékülni a szüleim a piercingemmel?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete titokban beszúrattam a köldök pc-m amit anyuék naon erőteljesen tiltottak. Még az nem este elmondtam nekik de anyu naon ideges lett. Másnapra kitalálták a nevelőapámmal, h. szobafogság (nincs számítógépezés, nem mehetek sehova) v. kiveszem a pc-t. Én a szobafogságot választottam. Azóta is nem olyanok velem mint régen :(! Az apukám egyátalán nem ellenezte a pc-t és amikor menek hozzá legalább ott minden rendben van, de mivel anyuékkal élek ez naon rossz érzés:(! Azóta mindig próbálok titokban gépezek, h. ne tudják meg. KÉRLEK SEGÍTSETEK JÓ ÖTLETEKKEL!!! NEKTEK ILYENKOR MI SZOKOTT SEGÍTENI, AMITŐL MEGENYHÜLNEK A SZÜLEITEK?
2007. júl. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna, ha vársz egy kicsit a belövetéssel, később talán már engedték volna. Már csak az idő segít.
2007. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tetováltattam 17 évesen. Mondjuk az én esetemben ha bezártak volna, kkor sem tudtam volna leszedni :) Meg fogják szokni valszeg. Meg szokták :)
2007. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1./ Azonnal felvenni a kapcsolatot a nagyszülőkkel!

2./ Megtudni, hogy apa vagy/és anya gyerekkorában mit tett meg kifejezett szülői tiltás ellenére!

3./ Emlékeztetni őket erre.


üdv.: hegedor

2007. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talan elobb meg kellett volna kerdezni,hogy bele egyeznek-e.Ha nemleges a valasz megvarni a nyagykorusagot.A szulok csak jot akarnak a gyermekuknek,ez a kis "ugy" rosszul is vegzodhetett volna,ha pl.infektalodik a szuras vagy beloves helye. A szulo nagyobb tapasztalattal rendelkezik, mint a csemeteje, es felti mert szereti.
2007. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Hozzászoknak egy idő után. Azért ne nagyon mutogasd előttük. Próbáld velük megbeszélni, hogy neked miért tetszik, nekik meg miért nem tetszik, miért zavarja őket. Kérdezd meg tőlük, hogy akkor is zavarja-e őket, ha nem látják, hogy viseled (nem pakold ki a hasad amikor velük vagy), vagy csak a látvánnyal van bajuk. Próbáld nekik megmagyarázni,hogy ez is csak olyan, mint egy fülbevaló, csak ez még annyira sem látszik, és hogy a köldök-piercing ma már nem igazán számít extrémnek (durvább lenne, ha mondjuk az ajkadban lennének karikák, vagy a szemöldöködben, vagy mit tudom én), mostmár teljesen elfogadott a köldök-, orr-, nyelv-piercing viselete, főleg nőknél. Próbáld megértetni velük, hogy bármikor kiveheted, ha már meguntad, és nem fog nyoma maradni, ez csak egy ékszer. (Nyoma persze marad, de nem vészes, a lyuk teljesen be fog nőni egy idő után.) Tényleg, tulajdonképpen megindokolták valamivel, hogy miért is ellenzik ennyire? Én az elsőt 15 évesen szúrattam, nem voltak érte odáig, de mivel nekem is a köldökömben volt, nem nagyon látták, és nem is foglalkoztak vele egy idő után, pedig már előre tudták, hogy lesz. Azóta került a számba, nyelvembe, szemöldökömbe, orromba, tarkómra, ahová csak lehet, és már teljesen megszokták, elfogadtak így, igaz, azt is el kellett fogadniuk, hogy nekem a piercing a szakmám lett (és jól megélek belőle).
2007. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
en 12 eves vagyok,es ebben az evben szurattam at a koldokomet,koldok pricingem van,az apukam nem is tudja,nem tudom,hogy mit fog szolni,az anyukam pedig megengedte,szal attol fugg,kinek milyenek a szulei
2008. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

12 évesen köldökpiercing???Gratulálok neked is, meg anyukádnak is!!!

Amúgy a kérdésre a válasz: A szüleid úgy tudnának megbékélni a pc-del(ez a rövidités amúgy személyi számítógépet jelent, de sebaj), ha kiveszed!

Ja és a nagykorúság nem jelent az égvilágon semmit...majd ha önállóan eltarja magát az ember.

2008. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan 20 év alatt már megbarátkoztak a dologgal
2023. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!