Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van a piercingemmel?...

Baj van a piercingemmel? (száj, ajak)

Figyelt kérdés
Egy hete szúrattam és még mindig fáj. Kívülről kisebesedett, még mindig dagadt és belöl van valami fehér a lyuk körül. Nem genny, de nem lehet leszedni, mintha a bőröm lenne, csak fehér. Ez normásis, vagy menjek vissza a piercingeshez? Nektek mikorra gyógyult be teljesen? Köszi a válaszokat
2010. nov. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A fene azt a piercinget. Menjél vissza ahhoz aki csinálta, vagy orvoshoz. Hallod ez nem játék. A lányomnak is hiába mondtam ne tetessen a szemöldökébe piercinget nem hallgatott rám. Aztán egy nagy tetanusz injekció lett a vége, mert már kékült, zöldül, gennyesedett a szemöldökénél. Na azóta sem viseli.
2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ien tünet de nekem az arcomba szúrták.

De ha fáj mikor megpiszkálod a nyelveddel belülről akk afta. Fáj 1ébként?

A gyulladás is ennek tudható be meg ugye a szél kifújja mostanság.


Írj még ha gondolod.

18/F

2010. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettél tejtetméket?Mert azt nem szabad ha szájba szúrnak.

Ha igen akkor attol is lehet.Talán a szádnál egy kis glikoseptel tudsz ecsetelni belül,hátha használ.Vagy öblögess corsodillal.Ha nem mulik,irány a doki.

2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat =)

csak akkor fáj, ha sokat forgatom, és ha azt a fehér valamit piszkálom már nem fáj, de eddig fájt.

egyébként ittam kakaót, szóval lehet, h az a baj... :S

várok még egy hetet, végül is 2 hét az optimális gyógyulási idő, ha nem javul visszamegyek a piercingeshez

2010. nov. 26. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!