Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem változtam semmit,...

Én miért nem változtam semmit, mióta egyetemre járunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval 2 éve járunk egyetemre, és akik barátnőim voltak, meg akik csak simán o.társaink, mind megváltoztak kívül-belül! Kívülről annyiból, hogy mindenki sokkal divatosabb ruhákat hord, menőbb a frizurája, aki rocker volt, stílust váltott, stb. Belsőre meg (ilyen szempontból csak azokról tudok "nyilatkozni", akik a barátnőim) sokkal komolyabbak, talpraesettebbek lettek, legtöbben már dolgoztak is valahol, párkapcsolatuk van... Én meg hiába költöztem el otthonról nagyon messzire (ráadásul a fővárosba, ami számomra teljesen idegen közeg, nem is voltam ott soha előtte), egyszerűen semmit se változtam! :O De nem azért mondom, mert magamon nem érzékelem, hanem mások is ezt mondják rám. Én nem tudom, ez miért lehet... Persze nem az zavar, hogy nem menő a ruhatáram, én nem is akarok úgy kinézni, mint minden csaj, aki szembe jön velem, csak az a fura, hogy én megmaradtam ilyen kis dilis viccesnek, meg jókislánynak (2 év alatt ha 5 előadást kihagytam, már sokat mondok, azokat is csak mert beteg voltam, bár abból 1 másnaposság volt :$ ;D ), nem volt még se munkám, se fiúm... o.O


2011. aug. 3. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Van ilyen...

Én is nagyon sokat változtam az egyetem kezdése óta... Stabil élettársi kapcsolat, eljegyzés, munka, semmi buli, elegáns öltözködés (a régi rocker stílus helyett), már az alkoholt sem bírom, pár pohár már kikészít...


Néha azt kívánom, hogy de jó lenne, ha újra 17 éves lennék... Mikor még minden péntek szombaton buli volt, a haverok is olyanok lennének, mint akkor, semmi kötöttség, semmi felelősség... Aztán felébredek az álmodozásból és arra jutok, hogy valamit, valamiért. A bulik helyett lett egy párom, akivel le akarom élni az életemet és neki akarok gyerekeket szülni...


Néha jó a nosztalgia, de hát igen, mint mondtam: valamit valamiért...

2011. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én életemben 4-szer voltam bulizni :D Én még annál is gyerekesebb életet élek :S
2011. aug. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!