Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le a számítógép...

Hogyan szokjak le a számítógépes játékokról?

Figyelt kérdés
Mert ha egyszer bele kezdek akkor az rengeteg időmet viszi el, és még két pótvizsgára fel kell készüljek. Ha meg szabad időm akad és nincs épp semmi tennivalóm, akkor majd meg pusztulok úgy unatkozok.(ha nem játszok)
2011. aug. 4. 13:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves előző. A Kocka angol megfelelőjét avagy a Geek-et a wikipedia így prezentálja:

Általánosságban olyan személy, akinek az érdeklődése - általában a társadalmi és társasági kapcsolatok ápolása helyett - egy bizonyos témára fókuszálódik. (itt pl a számítógépre)


Már csak ott bukik a dolog hogy rengeteg barátom van akikkel eljárok szórakozni, szóval ezzel e rendkívül haszontalan és alaptalan válaszoddal csak egy piros kezet érdemeltél ki...

2011. aug. 4. 20:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Ki nem sz*rja le a piros kezet.Attól te még játékfüggő maradsz.
2011. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szóval troll is vagy, na mind egy gyűlik a piros kéz.
2011. aug. 4. 20:43
 14/19 xyzkds ***** válasza:

sztem jóarc vagy, cs az egy kicsit gáz, h két pótvizsgára kell készülnöd :D

de én úgy szoktam le, h szerelmes lettem és elment az életkedvem és megundorodtam nagyjából mindentől...

aztán majd elkezdődik az iskola és lehet, h tanulni fogok

2011. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
érdekes történet :D
2011. aug. 4. 23:07
 16/19 anonim ***** válasza:
Felébredtél már te kis kocka vagy inkább gépfüggő,vagy játékfüggő?Melyiket szereted jobban.Hogyan szólitsalak?
2011. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:41


A magyar nyelv szépségei, nyelvtankönyvet nem kérsz?

2011. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Küldheted ha gondolod azt a nyelvtankönyvet.
2011. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Játszol még? Sikerült leszokni?
2015. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!