Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találok sehol hozzám...

Nem találok sehol hozzám hasonló embereket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon egyedül érzem magam emiatt. Mondjuk van 3 barátom, de az egyikkel nem tudok találkozni, mert messzebb lakik, a másikat még annyira nem ismerem, a harmadik pedig mióta talált magának nagy társaságot azóta mintha én nem is lennék... Nem szoktam meghatározni, hogy a barátaimnak olyannak kell lenni mint nekem, de valami hasonlóság csak kell, vagy hogy legalább értelmes legyen, de nem találok sehol ilyen embereket. Már több éve ez van,én meg lassan megőrülök.
2011. aug. 5. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, és ott lesz társaságod.
2011. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De nem társaság kell... Sportolni meg csak egyedül szeretek/tudok.

2011. aug. 5. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát mi? Ha hozzád hasonló embereket keresel, akkor társaságot keresel, és ez sokféle módon elérhető, amiből én mondtam egyet. Ha nem szeretsz sportolni kezdj zenélni vagy nem tudom. Használd a fantáziád.
2011. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátokat keresek...
2011. aug. 5. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
És hol találhatsz barátokat? Egy társaságban. Gondolkodj.
2011. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor félreértettük egymást, nembaj.

Amúgy a fő probléma az hogy semmilyen társaságban nem tudok olyan embert találni. Szinte sehol..

2011. aug. 5. 23:11
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 23:11


Számít ez?

2011. aug. 5. 23:12
 9/12 anonim ***** válasza:

De írta, hogy sportolni egyedül szeret/tud... egyébként én is, tudok közben gondolkodni :)

Csak pár barátom van nekem is, de kb. hasonló helyzetben vagyok, mint te. Ezért néha nagyon rosszul érzem magam, de remélem, hogy majd ha kikerülök ebből a suliból, akkor egyetemen/főiskolán jobb lesz. Csak pozitívan! (néha nem megy nekem sem)

2011. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor tudod miről beszélek. Én is elég rosszul érzem magam emiatt, szerencsére nem mindig, de néha előjön, mostanában egyre sűrűbben... Sajnos egy ideje nem megy a pozitívan a dolgokhoz hozzáállás, de megpróbálom, köszönöm:)
2011. aug. 5. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!