Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hinni annak aki azt...

Lehet hinni annak aki azt mondja, hogy ő egy folytonos hazudozó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha folytonos hazudó akkor biztos hogy most is hazudik szóval nem az de igazából igen szóval:............wow ezt én se értem :D

De igazából ha folytonos hazudó hazudik most is szóval magyarul nem hazudós valójában.

xD ezt is leírtam

remélem érted mert én nem.

2011. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet hinni egy idő után. Nekem egy közeli ismerősöm ilyen, és mikor valamit hazudott, utána szinte mindig!! kiderült a gazsága. Szóval a hazugság hazugságot szül, és ez nála mindig így volt. Nem tudott rendesen hazudni, nem profi benne. De vannak azért profi hazudozók.

Szóval arra akartam kitérni, hogy nem lehet megbízni benne egy idő után. Ha rájön, hogy ő milyen valójában és azt akarja, hogy az emberek újra bízzanak benne, nagyon nehéz lesz neki ezt újra elérnie.

Szerintem az ilyen embernek valami baja is van, nyaktól felfelé.De ezt már csak egy pszichológus tudná megmondani, hogy miért kell folytonosan hazudnia. Pszichopátiára is gondoltam. De nem biztos, hogy mindig ez áll a háttérben.

Tényleg megszeretném érteni, hogy miért jó, ha még kisebb dolgokban is hazudni kell az illetőnek. De ezt sokszor csak találgatni lehet. Szerintem hiányzik az empátia más emberek iránt ezeknél az örökké hazudozós embereknél.

2011. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ha azt mondja folytonos hazudó és esetleg ez igaz akkor hihetsz neki de ha tényleg folytonos hazudó akkor ne higgy neki de ha nem nem folytonos hazudó akkor hazudott és nem biztos hogy hihetsz neki de te tudod ;)))
2011. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rat Poison ***** válasza:
Hehe, jó kis paradoxon :D
2012. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!