Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fehér bőr miért nem lehet szép?

A fehér bőr miért nem lehet szép?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy menjek szoliba.

Miért nem lehet elfogadni a fehér bőrt, úgy mint a kreol bőrt?


Azt vettem észre, hogy a négereknek meg a sötétebb bőrű pasiknak ez tetszik de a többi fiú meg inkább a kreol bőrű lányokat preferálja.


De miért kell mindig azt mondani, hogy húzzak el szoliba?Jó nem így, de ez a lényege.

Már baromira unom.


Szerintetek szép a fehér bőr? Vagy tényleg inkább csak a barna bőr lehet a szép?


2011. aug. 6. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne menj semmilyen szoláriumba. Szerintem a hófehér bőr a legszebb...
2011. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem se menj el. Akárhogyan mondják, hogy a szoli már nem annyira károsít.. dehogynem.

És egyébként is, ne hallgass másokra. Nem az ő bőrük :)

A hófehér bőr igenis szép, csak most mivel a legtöbb lány pirított ri.banc, ezért úgy gondolják, mindenkinek ilyennek kell lennie.

Én is fehér bőrű vagyok, ha napozok, akkor is csak leégek, soha nem barnulok. Örökös probléma volt, de már beletörődtem, hogy én ilyen vagyok.

2011. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dirtboy ***** válasza:
82%
Én is jobban szeretem a barnább bőr,nem azt mondom hogy agyonszolizott bőrt de ha barnább akkor szebb szerintem.Indokolni nem tudom miért, egyszerűen szebbnek látom úgy őket,jobban vonz a barna láb meg barna has látványa mint ugyanaz fehérben.De sok fiúnak meg a fehér teszik, szóval nem kell szaladnod a szoliba ha valaki azt mondja túl fehér vagy.
2011. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szoliba már csak azért sem mennék, mert állítólag öregíti a bőrt mélyíti a ráncokat. És nekem amúgy is érzékeny a bőröm. Szóval ezért sem érné meg.
2011. aug. 6. 17:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ha akarnék sem tudnék barnulni, vagy ha sikerül is, nagyon nehezen....én nem foglalkozok az ilyenekkel...nekem tetszik a bőrszínem, és szerintem sokkal csúnyább a barna és ráncos bőr.....


Tudod mit szoktak mondani! Régen a nemesek volt fehér a bőre, a parasztoké meg barna. :D

2011. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ezt én is hallottam. :D:)

Érdekes.

Mondjuk lehet esztétikailag jobban mutat egy barna bőr. De nem tudom. Csak az bánt, hogy a fehér bőrre úgy néznek mintha valami komoly betegség lenne, és akkor rögtön menjél el napozni menjél el szoliba mert akkor már kigyógyulok mi a " betegségemből"?

Mintha valami bajom lenne, és csak akkor lehetek értékes, ha majd barna bőröm lesz.

2011. aug. 6. 17:12
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egyébként már sok embertől megkaptam, hogy biztos állandóan otthon vagyok, nem mozdulok ki nyáron, ezért nem is barnulok....Na ez akkora hülyeség....Szinte egész nyáron kint vagyok, de nem barnulok...az arcomat is ha megsüti a nap, néhány órát piros, aztán megint fehér....


Igaz nekem az is közrejátszik, a vörösvérsejtek hemoglobin tartalma igen alacsony, éppen a határon van...ha eggyel alacsonyabb lenne már vérszegény lennék...és ezzel nem tudnak csinálni semmit

2011. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes lett az első mondatom, bocsánat :D
2011. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem gond, megértettem így is.


Én sem tudok barnulni még napon sem. Csak piros leszek aztán megint fehér. Mint nálad.

2011. aug. 6. 17:27
 10/18 Timberwolf ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép a fehér bőr:). Nálam pont nem jönnek be ezek az agyonszoláriumozott plázacicák.
2011. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!