Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok nekem mutatni szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem mutatni szép narancs-fehér dekort? Sajnos nem találok szépet.

Figyelt kérdés
az a nagy helyzet, hogy ami eddig volt színösszeállítás, azt el kellett vetnünk, ugyanis a helyszínen naracs-fémvázas fa székek lesznek(nem lesz kényelmetlen?kell rá szoknya+masni?), plusz narancs függönyök, gondoltam, akkor igazodunk ehhez dekor terén, de nem találok normális képeket...:(
2011. okt. 8. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem gyönyörű asztalra:

[link]


Ha a szék narancs lesz, akkor ilyesmit, csak fehér virágokkal?

[link]

2011. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy "Tud. Tok"?
2011. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
(a rendszer nem engedi "tudtokként" elküldeni a kérdést.)
2011. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi! az első linket már el is mentettem!
2011. okt. 8. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rokonoméknak úgy volt, hogy fehér székszoknya és narancs szalag rajta masnira kötve, terítő fehér, volt egy nagyon szív (nem tudom miből volt) az narancsszínű volt, és fehérrel pedig rajta volt az ifjú pár neve.

Voltam olyan lagzin, ahol mi díszítettünk, és ronda 27 éves ebédlős fa székek voltak, meg ami a kultúrházakban szokott lenni, nagyon vegyes volt. Tettünk rá székszoknyát meg masnit (itt bordó volt és ez a virág díszeken is visszaköszönt). nagyon szépek lettek a székek a szoknyától és így nem is befolyásolta a színeket.

2011. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Sok boldogságot nektek!!!

2011. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem a fidesz miatt, lesz más szín is a dekorban, de olyan képet meg aztán végképp nem találni:

narancs-fehér-fekete

2011. okt. 8. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Fehér székszoknya! És a széktámla közepén úgy 15-20centi vastag szép narancsszínű fátyolos anyagú masnikat raknék! Szerintem a székszoknya takarja el a fémvázas széket inkább...:)

Ezután már bármit dekorálhatsz,de én ezt venném elsődlegesnek!Nagyon mutatósak a masnival átkötött székek!

2011. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]



Itt van a narancsmasnis szék :)

2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szívesen segítek, ha írsz e-mailt! balha@cellkabel.hu Veridekor
2011. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!