Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam Kiszel...

Jogosan érzem magam Kiszel Tünde szépségűnek? (kép)

Figyelt kérdés

Ha valaki felismer, légyszi ne írja le! Egy fotósnak készülő barátnőm csinálta. Csak őszintén.

[link]


2011. aug. 7. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiszel Tünde mióta szép :O? Amúgy te szebb vagy nála az biztos...
2011. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy Kiszel Tünde szépségű? Helyes kislány vagy. :)
2011. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát attól ,függ ,hogy ezt jó vagy rossz értelemben érted nála biztos szebb ,vagy meg amúgy sem vagy csúnya
2011. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy jogosan érzem-e magam olyan fokon "szépnek", mint az említett nőszemély, csak általában ironikus vagyok:)
2011. aug. 7. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem erőltetnéd a mosolyt ennyire egy kis frufru és gyönyörű lány leszel!
2011. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapján szemtelenül fiatalka lehetsz :) Ne hasonlítgasd magad senkihez sem, pláne ilyen vénlányokhoz, mint Tünci.

Szerintem nagyon szép, bájos pofid van. És az évek során fogsz még rengeteget változni, ha szerencséd lesz, akkor előnyödre, ha nem...... xd

De most komolyan: szép a pofid, és jól áll ha mosolyogsz!

27/L

2011. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hasonlítom magam hozzá, csak hirtelen ő jutott eszembe ronda nőnek:D Amúgy nem erőltetem ezt a mosolyt, nem hiába hörcsög a gúnynevem..És szerintetek milyen frufru kellene?
2011. aug. 7. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Donatellácska te vagy az?:D
2011. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 josek ***** válasza:
nincs veled semmi gond, kiszel egy gyökér, te jól nézel ki,
2011. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy rendes frufru. előre fésülsz egy kis hajat a homlokodra és levágod hogy a szemöldöködtől följebb legyen egy fél centire. nem kell hozzá fodrász.
2011. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!