Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy sztárok...

Miért van az, hogy sztárok közül és azt hiszem a normál emberek közül is általában a kék szeműek tetszenek?

Figyelt kérdés
Ezt mostanság fedeztem fel. Lehet, hogy azért, mert én is kék szemű vagyok, vagy ez hülyeség? És egyáltalán mit jelképez a kék szem miért van kék szemem? Na de akk felsorok egy-két sztárt: Matt Long, Chad Michael Murray vagy Vastag Csaba....
2011. aug. 8. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
vajon melyik "sztár" a kakukktojás? :D:D:D
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csaknem Vastag Csabára gondolsz?
2011. aug. 8. 01:07
 3/9 anonim ***** válasza:
aham :D
2011. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó de most komolyan...........nem válaszolnál igazából a kérdésemre??
2011. aug. 8. 01:09
 5/9 anonim ***** válasza:

srác vagyok, ezért annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, de ezt így magyaráznám: ízlések és pofonok. Én imádom a fekete hajú lányokat, barátom nem.... ennyi :D

19/f

2011. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
remélem érted a hasonlatot :D :D
2011. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, értem, csak sztem akk is tök fura...........
2011. aug. 8. 01:28
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem :D
2011. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kék szem:A legvonzóbb szemeknek tekintjük, mert elbűvölőek és ritkák. Sikerét a kék szem talán annak köszönheti, hogy világos színű, ami barátságos, őszinte lelket takar. Azok, akiknek kék szemük van általában nyitott személyiségek, érzékenyek mások problámáira, vidámak és önbizalommal teltek. Nagyon ritkán jönnek ki a sodrukbók, mindig sikerül megőrizniük hidegvérüket.
2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!