Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik is ugyanúgy észrevehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik is ugyanúgy észrevehetik, ha tetszenek egy lánynak? Én általában mindig észreveszem, ha tetszem valakinek, és később ki szokott derülni, hogy igazam van, na de hogy van ez a pasik esetében?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy a nők kiszámíthatatlanok. Női társaságban mindig a lehető legkedvesebb formámat hozom, és általában van is 1-2 viszonzó partner - azaz tökre azt érzem, hogy én is bejövök neki. Aztán amikor már kicsit közelednék, akkor azt mondja, hogy ő nem gondolta annyira komolyan. Amúgy nincs barátja. Nem tudom - vagy divat szinglinek lenni, vagy csak játszanak velem a csajok, ("mert be akarják maguknak bizonyítani, hogy képesek elcsavarni a férfifejeket"), vagy rosszak a megérzéseim, vagy pedig ronda vagyok. :D

De nem csak én vagyok így ezzel, hanem kb az összes haver

20/F voltam

2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem személyfüggő???Taníts már meg légyszi,hogy hogyan kell felismerni, én pont mindig félreértem,és azokról hiszem,hogy tetszem nekik,akiknek pont nem és ugyanígy fordítva sose tűnik fel,hogy tetszem egy srácnak........
2011. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányok jóhogy észreveszik a pasik primitív jelzéseit, én is pasiból vagyok, tudom , hogy a jelzés, nem sokban különbözik attól, hogy bámuljuk mint borjú az újkaput. A lányok, kicsit bonyolultabb jelzéseket küldenek, ha küldenek egyáltalán jelet... szoval a pasik is észrevehetik, de bennünk eleve nem működnek ilyen jól a dolgok, + ti is megbonyolítjátok.
2011. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A lányok jóhogy észreveszik a pasik primitív jelzéseit, én is pasiból vagyok, tudom , hogy a jelzés, nem sokban különbözik attól, hogy bámuljuk mint borjú az újkaput. A lányok, kicsit bonyolultabb jelzéseket küldenek, ha küldenek egyáltalán jelet... szoval a pasik is észrevehetik, de bennünk eleve nem működnek ilyen jól a dolgok, + ti is megbonyolítjátok."


A primitív szerintem egyértelmű. A férfiak nem linkelnek és szarakodnak a másikkal. Csak a csajok küldenek - szerintük - egyértelmű jeleket.

2011. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22:30:

Szimplán intelligencia kérdése, hogy ki mennyire ad egyértelmű jeleket és ugyanezen múlik, hogy mennyire vevő rájuk. Mind a nők, mind a férfiak emberből vannak, tény, hogy van némi gondolkodásbéli különbség, de azért nem külön bolygóról származunk.

2011. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!