Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol vagytok "őrült" emberek?!?

Hol vagytok "őrült" emberek?!?

Figyelt kérdés

Hol vannak azok a pozitívan őrült emberkék, akik nem félnek gyerek lenni! Nem a bulik és a drogok "éltetik". Táncra perdülnek az utcán, fákat ölelgetnek, énekelnek, alkotnak, kilátszanak tömegből, ÉLNEK! Le lehet heveredni velük a mezőre, és egyszerűen csak nézni az eget. Nem bújnak a hétköznapi szürke ember jelmezébe és nem képzelik magukat "felnőttnek".

Egyszerűen csak... önmaguk és élvezik!

Hol vagytok, barátaim? :D


2011. aug. 9. 05:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj hogy sokkal többnek hiszik ilyennek magukat, mint akikben valóban fiatal a lélek


ráadásul nem kell viháncolósnak vagy őrültnek lenni ezekhez, habár tény hogy lassan annak számít, aki nem szürke

2011. aug. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
én is budapesti egyén voltam
2011. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

utolsó előtti.

az baj.hát majd beilleszkedik.nem?

2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
az utolsó és az előtte lévő is én voltam, nem igazán értem mit akartál ezzel
2011. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
semmi különöset,csak én ilyen voltam,csak a gettókörnyezetbe ez valahogy eltűnt,a környezet miatt,és már nekem is hiányzik ez a dolog,hátha tudnék megint úgy elhülyülni,meg szórakozni.csak belerázódnék.
2011. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Én ilyen típusba sorolom magam (az megint más kérdés, hogy mások milyen típusba sorolnak engem :D) Aki akar, írjon privátba! :) 15/L, Felvidék
2011. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

írja már ide le mindenki ki hová valósi,úgy könnyebb lenne.én is bp-i vagyok,de már írtam.

tegnap 21:15

uccsó előtti is vagyok.

2011. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szlovákiában kihaltak az ilyen emberek -.-" De kérdező, és a többi válaszoló, ti szimpatikusak vagytok, nagyon is :):):) 16/L
2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

ma 19:49-vagyok.utolsó.szlovákiában laksz?

16/F

2011. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Legyen annyi elég, hogy Buda közelében.


Üdv.: első

2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!