Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony emberek.! Szeretitek,...

Vékony emberek.! Szeretitek, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pasi vok és nem


23F - 186cm - 71kg


olyan 80kg-nak örülnék

2011. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%

165/55 , de eléggé vékonynak látom a tükörben magam, főképp a vállcsontok és a kulcs-csont látszik nagyon, meg az alkarom is olyan hogy kb könyékig átér a mutat és a hüvelykujjam rajta, meg az arcom se olyan telt.. nehéz ezekre a területekre hízni nagyon. főképp hogy nem megy a hízás.

de hát ez van, thats life, kevés olyan ember van aki szerit úgy jó ahogy van :)

2011. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
174 cm és 56 kg vagyok. Én szeretem, hogy vékony és magas vagyok, mert szinte minden jól áll rajtam, szép az alakom, egyáltalán nem vagyok hízós típus, így bármennyit ehetek, nem látszik meg rajtam, és nem kell koplalnom, bár rendszeresen tornázom, gondolom ez is közrejátszik. Lényeg a lényeg, szeretek vékony lenni, és nem érezném jól magam ducin, mert már ehhez szoktam hozzá. 19L
2011. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

én nem


190 centi vagyok és 78kg


egy olyan 85-90kg-al már el lennék.

2011. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

178/53 és 24 éves nő vagyok. Nem igazán szeretem, mert nem kapok normális ruhát magamra, leginkább nadrágot megfizethető áron.

kb. 5 kiló plusznak örülnék, de nem tudok hízni sem.

Semmi más bajom nincs ezzel, magas és vékony vagyok, hosszú combokkal.

2011. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szeretem alapban.

Csak azt nem szeretem benne, hogy eleg konnyen es spontan sokat tudok fogyni meg ebbol is, akkor mar sovany leszek hirtelen (eleg par honapnyi stressz), akkor viszont mindenki azt hiszi, hogy direkt fogyok es naponta tobbszor is zaklatnak vele, nem mindig kedvesen.

Van egy olyan erzesem, hogyha hirtelen meghiznek 120 kg-ra, akkor nem sokat tennenek megjegyzest a sulyomra, mert felnenek, hogy megbantanak.

De egy sovany embert lehet kritizalni nyugodtan, mert o direkt csinalja. (Ezt gondoljak sokan tevesen.)

2011. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

176/56, imádom:) A mellem lehetne max 1 kosármérettel nagyobb, de így is elégedett vagyok :D Nem változtatnék semmin szándékosan.

23 éves nő vagyok.

2011. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

160cm/48 kg


Igen,szeretem az alakom!:)

Nem vagyok durván vékony,nincsenek ki a csontjaim.Rengeteget sportolok,így feszes és izmos a testem.Ha változtatnom kellene valamit,akkor esetleg még izmosabb lennék.


Amit nem szeretek,hogy beszólogatnak,noha tudom,hogy főleg irigységből.

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Nem nem szeretem.14/
2011. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9%

háhá rossz lehet nektek én 182centis és 75 kilós vagyok :p és izmos nem kövér, de nekem koplalnom kell ahhoz hogy ne hízzak, de legalább az alkatom alapból jó volt, de ha ti elkezdenétek gyúrni minden testi problémátok megoldódna.

én nem tudom megérteni, hogy van az hogy sokat esztek de nem híztok? és ha igen ez inkább áldás mint átok, én kifejezetten örülnék neki mert ahhoz hogy a kockahasam tökéletes legyen nekem is fogynom kéne.

üdvözlettel: nincs elrejtve a nevem, olvasd szépen el!! :D

2012. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!