Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy 31 évesen...

Az normális, hogy 31 évesen még állandóan a hétvégi bulizáson jár az eszem?

Figyelt kérdés
Alig várom, hogy vége legyen a munkának és tudjak menni. Azt mondták már el kellett volna nőnöm..
2011. aug. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, majd ha lesz komolyabb kapcsolatod leállsz. Most otthon kéne egyedül gubbasztanod?
2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne mások véleményével törődj, ha bulizni akarsz bulizz.
2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerőseim is vannak, akiknek már családjuk van és veled egyidősek és mégis buliznak, jó fejek :D
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sem normális, elég infantilis dolog ebben a korban, ha állandóan bulizni vágysz.
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Unokatesóm is ilyen de ő 33 éves. Egyszerűen nem fog felnőni soha:D
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kriszesz91 ***** válasza:
HOHO!:D ön még fiatal! Nincs ezzel gond!:)) Testvérem barátja, 37 éves, és minden hétvégén Buliba jár:) igazi partyarc:D méghozzá fekete:) na de lényegtelen, élvezze ki az életet, bulizzon, stbstbstb majd ha 60-70 éves lesz, akkor elfelejtheti,:D (vagy nem:)). Jó szórakozást:D
2011. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a normális ? :D :)
2011. aug. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz azzal amit mondanak.
2011. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!