Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korodban érezted...

Hány éves korodban érezted magad eddig a legboldogabbnak ill. a legboldogtalanabbnak? És melyiknek mi volt az oka? Vagy van, aki úgy érzi az az év hozta neki a legtöbb boldogságot, ami a legtöbb keserűséget is?

Figyelt kérdés

Odaírnátok azt is,hogy ki hány éves most és a nemeteket!

Én 24 vagyok,eddig ez életem legpocsékabb éve pont ez,legboldogabb pedig az előző volt!

Érzitek,hogy van valami átmenet az évek között és egyre boldogabbak,vagy egyre boldogtalanabbak lesztek?

Vagy összevissza kavarog,hol nagy jó,aztán kicsit rossz,aztán elmegy,aztán minden rendeben?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. ápr. 11. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mégis, mit vársz?

Itt olvashatsz nem egy, nem kettő választ a kérdésedre, és mindegyik le van pontozva. Miért?

Mi lenne neked a 100 %-osan hasznos válasz?

Ha pedig nem te pontozod le, akkor ne haragudj... De mégis kicsoda?

Mert én csak azt látom, h te nem kommenteltél egyáltalán, mégis, egyetlen 100 %-os válasz sincs a kérdésedben.

Komolyan nem értem, ez miért van...

2009. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöld kezet adtam!

A kérdésemben olvashatod az én véleményemet is,mindenki másét köszönöm,de ritka az a kérdés,ahol a kérdező szövegesen értékel minden választ!

Azon meghogy valaki lepontoz ne akadj fenn,ez itt "normális",SAJNOS!!!

2009. ápr. 14. 22:21
 13/16 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok. Szerintem minden év jobb az előzőnél, azért, mert ahogy érettebbé válok, úgy szabadulok meg a félelmektől, rögeszméktől, bizonytalanságtól. A gyerek még sok mindentől fél, a fiatal ügyet csinál jelentéktelen dolgokból. Ez 28 évesen már nincs. Nincs annyi szorongás, vágy, sértődés, aggodalom stb., mint régen. Helyette nyugodt vagyok és magabiztos. Nyilván még ebbe az irányba fog ez menni egy ideig, aztán az öregkor megint rossz lesz.
2009. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, h kicsit durván fogalmaztam, ezért kérlek, ne haragudj rám, meg azért se, h "gyanúsítottalak", bár azt már a kommentembe is beleírtam. Igen, tudom, h ritka, ha vki kommentel a saját kérdésében (én mondjuk a középeset vagyok, se túlzásokba nem esem, se hallgatásba :D), meg azt is tudom, h itt mi a "morál". Csak rosszul esett, h leírtam komolyan az egészet, leírtam, h miért volt olyan borzalmas az az év, meg azt is, h mi volt benne mégis jó, és abban, aki lepontozta, semmi empátia nincs. H vkinek gyász miatt lehet pocsék az egész éve. Még akkor is, ha jól indult...

És kérdeztem, h miért érzed ennyire rossznak ezt az évet, már így, április elején-közepén... Mert ha van vmi olyan gond, szívesen segítek, ha módomban áll.


Szóval mégegyszer: ne haragudj rám. Nem akartalak megbántani, vagy sértegetni.

2009. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

0-11ig voltam a legboldogabb és most lettem 11-...(mert msot vagyok 12)a legboldogtalanabb.

a legboldogabb nemtudom mért voltam,egyszerűen csak boldog voltam.

a legboldogtalanabb pedig azért vagyok mert most év elejétől valamiért nemszeretek járni iskolába és annyira,hogy pszihiáterhez és pszihológushor kell járnom

2009. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zümy ***** válasza:
13 leszek nyáron....Nekem ez a legrosszabb és a legjobb évem is.Mert nagyon sok rossz történik velem....ilyen szörnyűk még soha..de amikro nincsenek ezek a szörnyű dolgok akkor nagyon boldog vok...és az ovis éveim is beletartoznak a legboldogabb éveimbe.De most szörnyen érzem magam lelkileg.
2009. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!