Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolok újabban sokszor...

Miért gondolok újabban sokszor a halálra?

Figyelt kérdés
Nem öngyilkossági gondolatok. Nem halt meg senkim mostanában (vagyis egy régi ismerősöm tavaly, akivel évek óta nem találkoztunk), mégis általában elalvás előtt eszembe jut, hogy meg fogok halni, egyszer soká, de milyen lesz, ha még nem érzem majd késznek magam, és félni fogok az úttól. Nem tudom jobban leírni, nagyon rossz érzés.
2009. ápr. 13. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

hány éves vagy? Mert ha kb 15 körül, akkor ez természetes, mert ilyenkor szinte mindenki erre gondol. Ilyenkor érti meg, hogy egyszer vége lesz mindennek...

Ha viszont idősebb vay, akkor pedig szinte ugyanez. Most érted meg, hogy majd sok-sok idő múlva nálad is bekövetkezik ez a dolog...

Eddig lefoglalt a haverok/munka/szórakozás, de lehet hogy ezeket már egy kicsit meguntad, és elkezdesz az életről gondolkozni....

Nyugi, nicns semmi probléma, mert ez így helyes:D

2009. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit idősebb vagyok,mint 15 :) 28 leszek egy hónap múlva.
2009. ápr. 13. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
hűűha.... akkor egy kicsit tévedtem, de hidd el, ennek nem lesz semmi rossz következménye:D
2009. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
én is elég sokszor gondolkoztam a halálon de én úgy hogy milyen lehet? milyen az amikor minden szervem meg áll működni elsötétül a világ?fáj?mi lesz a lelkemmel? aztán rájöttem hogy még bizonyára elég sok időm van hátra most még felesleges ezen gondolkozni addig inkább kihasználom az életem minden percét meg persze belenyugodtam abba amit az 1. válaszoló mondott hogy semmi se tarthat örökké :)
2009. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A halál egy elég fontos esemény az életünkben (pontosabban annak végén), az a tény, hogy halandók vagyunk, eléggé meghatározó. Szóval nem csoda, ha gondolsz rá. Ha majd az élet problémái lefoglalnak, akkor kevesebbet fogsz gondolni rá, de teljesen megfeledkezni sohasem fogsz róla, mert halandó vagy.
2009. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!