Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz így velem később? Nem...

Mi lesz így velem később? Nem tudom mihez kezdjek. Több mint egy éve megismerkedtem egy 25 éves csávóval én akkor 17 voltam.

Figyelt kérdés
Nagyon megváltoztatott,elötte mindig öngyilkos akartam lenni meg is próbáltam nem egyszer nem kétszer.Aztán ahogy egyre komolyabb lett köztünk a dolog megváltoztam jó irányba. De mikor elvesztettem a szüzességem (a barátom is szűz volt)teherbe estem.megtartottuk és már 1 hónapos.De a suli sajnos nem megy pedig imádom amit tanulok.csakhogy a többi tantárgy valahogy nem marad meg a fejembe főleg úgy hogy nem is kapom meg az anyagot(magántanuló vagyok és közgazdaságot tanulok)mindjárt itt a vizsga és semmit nem tudok. ha megbukok elkell mennem másik suliba és én úgy gondoltam hogy 18 éves koromba (decemberbe) abbahagyom a sulit,mi lesz így velem??
2009. ápr. 14. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A válasz viszonylag egyszerű:kiszolgáltatott leszel.
2009. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem csinálnék. Egy pasi nem életbiztosítás. 0 végzettséggel ha ottmaradsz a babával, mihez fogsz kezdeni? Tanulj, h helyt tudj állni az életben!
2009. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam majd estin lerakom az érettségit és mellette valami szakmát.Lesz esélyem megtenni?
2009. ápr. 14. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

ha elég kitartó vagy akkor sikerülni fog...

az én édesanyám az úgy rakta le az érettségit (ugyan 24 évesen) hogy estire járt a testvérem 5 éves volt és velem volt terhes... mondjuk az édesapámmal szerencséje volt mert mindenben számíthatott rá... azóta ugyan elváltak, édesanyám ápolónőként dolgozik testvérem elköltözött engem pedig egyedül nevel...

2009. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!