Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok gazdag gyerek a suliban...

Sok gazdag gyerek a suliban állandóan cikiz és most szeptembertől megint vissza kell mennem oda. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most megyek 8.ba de már nagyon elegem van a beképzelt gazdag hülyékből.Én sem vagyok szegény csak átlagos. De ők állandóan belém kötnek. Hogy milyen bamba vagyok meg állandóan flegmulnak velem.Éjszakákat szoktam átsírni miattuk:S szerintetek mit tegyek?
2011. aug. 16. 11:37
 1/5 bix ***** válasza:
20%
fogyjál le. ha nem ez a megoldás akkor tedd fel abban a topikban ahol helye van
2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

http://www.youtube.com/watch?v=KyLopDZp5aM


Vagy építsd bele a falba. Hidd el utána bekussolnak.

2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

A suli sok gyereknek okoz borzalmas kínokat. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy valóban átlagos vagy e! Ha mégsem vagy olyan átlagos, akkor találd meg mi lehet a gond. A legtöbbször az önbizalom hiánya a gond. Bár ezt így könnyű mondani. Önbizalmat nem tud az ember a boltban venni.

Én azt javaslom, hogy beszélj erről a szüleiddel, ha tényleg elviselhetetlenül szenvedsz, akkor keressetek egy másik sulit. Ha nem hat osztályosba jársz, akkor pedig úgy is vége lesz egy éven belül. Gondolj arra, hogy a középiskolában új emberként, új lappal indulhatsz. Mutasd magad erősnek és magabiztosnak. És kezd el sportolni minél előbb. Mert az nem jön be a lányoknak, aki gyenge. Aki pedig bejön a lányoknál az magabiztos és a többi fiú is felnéz rá.

Amúgy lehet, hogy csak én nem látom a nemedet, de ha lány vagy mindez akkor is igaz.

A sport mellett pedig a tanulás is nagyon fontos. A jövőben a jó megjelenés (vagy a lehetőségekhez képest minél jobb) mellett az is fontos, hogy ne légy elveszett az életben. Ezt pedig tanulás nélkül nem érheted el. Pénzre és állásra mindenkinek szüksége van.

Na, nagyon elkanyarodtam, de nem írtál valami sokat a helyzetről. Sok sikert és gondolj arra, hogy egyszer minden véget ér!

2011. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _Random ***** válasza:
100%

Tudom, egy évet csúszott a válaszom, de ha még mindig piszkálnak, tanulj meg kickbox-ozni. A többit már a te fantáziádra bízom.


A másik megoldás, hogy szólj a szüleidnek, ők lépni fognak az érdekedben ;).

2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
régi de le írom aztkva élet igazam volt a gazdag gyerek többsége kav bunkó
2017. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!