Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a SZIMONETTA...

Mit gondoltok a SZIMONETTA keresztnévrol, és milyen ember jut errol eszetekbe?

Figyelt kérdés

Várom a válaszokat, kíváncsi vagyok, tudja-e valaki elemezni és ki jut róla eszetekbe,becenevek stb...?

Azért is mert én is Szimonetta vagyok :) Koszi!


2011. aug. 16. 21:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsi,nekem nem tetszik,olyan ribisnek gondolom.

De biztos nem vagy az,csak tekérdezted : D

2011. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek Szimonettát, de valamiért nagyon ellenszenves nekem ez a név, mindig is az volt. Szóval ne haragudj meg, nem rád értem, hiszen nem is ismerlek, de a nevedről egy nagyképű, rosszindulatú, ellenszenves csaj jut eszembe. Bocsi! Ez nem jelenti azt hogy te is ilyen vagy :)
2011. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekem egy pipetta jut eszembe róla, egyik ismerősömet is sziminek hívják, és elég buta, ribis feje van szegénynek
2011. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Simpson család mert a Szimonetta olyan mintha az angol Simon névhez hozzá tettek volna egy ettát és a Simon 2 betű híján Simpson :D
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
41%
cigányos
2011. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ohh háát koszonom a válaszokat, nagyon jó senkinek sem jutott errol a névrol eszébe, de hát nem baj! :D :D Amúgy meg nem vagyok roma az biztos, és sztem beképzelt flegma ribi sem, de hát ezt nem tudom, nem érdekel mások véleménye ha ez így is van, adok magamra és a divatot is szeretem kovetni, de attól még nem vagyok az! koszi mégegyszer! :))))
2011. aug. 17. 11:18
 7/28 anonim ***** válasza:
Miért a Simpson család nem jó sorozat? :)
2011. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hehe nem nézem, úgyhogy nem tudom, de biztos :D :D
2011. aug. 17. 11:26
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem nézed? Dehát klasszikus!:D

Amúgy szerintem inkább zsidós, mint cigányos, de mindegy. Egyébként nekem nincs különösebb bajom vele. Kissé "mesterkélt"/erőltetett, de jól hangzik. Személyiséget nem tudnék társítani hozzá, igazából valami elektronikai kütyü (Samsung :D) ugrik be róla.:D

2011. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

nekem sem jut eszembe erről a névről pozitív dolog

amúgy egy szőke, hercegnő típusú lányt tudnék elképzelni

volt egy ilyen nevű osztálytársam, nem igazán kedveltem meg

2011. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!