Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szimonetta...

Mi a véleményetek a Szimonetta keresztnévröl és erröl milyen ember jut az eszetekbe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagyon szép név.Nekem szőke,beképzelt kislány jut eszembe,de csak azért mert egy sorozatban hallottam először ezt a nevet,és ott ezt a kislányt hívták így :)
2011. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és egy aranyos, nem beképzelt, szőke törékeny kislány jut róla eszembe. :D
2011. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen, én is Szimonetta vagyok, csak épp barna, de nagyon örülök hogy másnak is tetszik! :) és igen én is ismerem azt a sorozatot, nagyon jó! :D
2011. aug. 24. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom... nekem kicsit túl habos-babos királykisasszony név. Meg picit romás. De ez csak az én ízlésem.
2011. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az utolsóval. Nekem is picit erőltetettnek, mesterkéltek hangzik. De egyébként szép, és legalább különleges.
2011. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi, hát kinek mi az ízlése, ez csak attol fugg, na dee én szeretem mert kulonleges, és tudom hogy ilyen csak egy van és az én vagyook!!!! nem ismerek mégegy Szimonettát, csak Simonát, de az nem ugyanaz! :) :)
2011. aug. 26. 13:54
 7/12 anonim válasza:
55%
Hogy őszinte legyek, egy idegesítő,butácska kisgyerek jut róla eszembe....a barátnőm húgát hívják így,szóval ne légy annyira biztos abban h csak egy van, és az pont te vagy:D
2011. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én tudom hogy van tobb, de akiket én ismerek azok kozott nincs és ezért olyan egyedi név :)
2011. aug. 31. 14:28
 9/12 Szimonetta18 válasza:
54%
hát kérdező ki kell hogy ábrándítsalak mert én is Szimonetta vagyok és nem vagyok roma még mi előtt vki is be írná!!
2012. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Eloszor utaltam ezt a nevet, mert az egyetlen Szimonetta, akit ismertem egy idegesito kislany volt...

Aztan megismertem a legjobb baratnomet, aki szinten Szimonetta es mostmar imadom ezt a nevet!:)

2014. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!