Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan mondják hogy éretlen...

Sokan mondják hogy éretlen vagyok. Hogyan tudnék ezen változtatni? Milyen egy érett lány? Normális válaszokat ha lehet! 14/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát... egy biztos, nem zöld.
2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

számomra akkor érett, ha pl. nem vihog mindenen, nem mondja minden szó után, hogy 'csi', nem rak magára 10 kiló vakolatot, és lehet vele komoly dolgokról beszélni. jah meg mondjuk nem W-vel írja a sima V-t (az nagyon irritál és dedós). és nem jár minden este kocsmába és issza le magát, nem cigizik (tudom ezek nagyon felnőttnek hiszik magukat, de csak kis hül.ye pi.csák ha nem látják be a következményeiket)


nah hát szerintem ez az érett. :)

2011. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
Egy 14 éves lány még ne akarjon érett lenni, mert aztán megy a miniszoknya meg a tűsarkú és a legvégén vigyorogsz pedomaci honlapján.
2011. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló válaszát kiegészíteném azzal, hogy ezekre magától sikerül rájönnie.


---


Egyébként nem mindegy, hogy ki mondja, hogy éretlen vagy. Mert ha mondjuk egy ilyen vihogó kis p!csa, akkor nem éppen te vagy az éretlen, hanem ő.

2011. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!